www.sudzibas.lv Upītes zobārstniecība SIA, 53603033621 Nekvalitatīvs darbs, slikta attieksme, paviršība

Upītes zobārstniecība SIA, 53603033621 - Nekvalitatīvs darbs, slikta attieksme, paviršība

Apmeklējām abi ar vīru šo klīniku.Viedoklis nav subjektīvs.
No manis tika paņemta maksa 65 EUR par zoba labošanu, kurš salūza un nokrita mazāk kā pēc nedēļas, plombai netika izmantoti pareizi materiāli, jo izkrītot ārā bija skāba garša mutē, kas nozīmē, ka plombas materiāls bija jēls nesacietētējis.Zoba labošanai daktere atvēlēja 40 minūtes, steidzās darbā, visi priekšmeti krita ārā no rokām.Pie tam sabojāja manu zobu, vienkārši tas ieplīsa procesā. Pēc šāda labošanas devos uz citu klīniku, kur pa 55 EUR laboja zoba pārpalikumus pa jaunam, taču apbēdināja, ka zobs vairs nebūs funkcionāls, jādomā par zoba implantu, kas izmaksā 2000 EUR.Tāda lūk pieredze man.
Vīram par 15 EUR zobā ielika zāles, ar kurām lika staigāt mēnesi, zāles izkrita jau tās pašas dienas vakarā. Aizgāja, atkal ielika un arī jēlas zāles, atvainojoties, ka steidzās, un diemžēl zāles nav laika uzsildīt, ielika tāpat aukstas. Ar šo pašu zobu devāmies uz citu klīniku, kur pa 55 EUR iztīrīja kanālus un salaboja perfekti.
Neiesaku būtu maigi teikts, turaties pa gabalu no Upītes zobārstniecība SIA!

E ELLIO 12.04.2016

Vai kāds var izskaidrot ko nozīmē jēlas aukstas zāles?
Kopš kura laika pacients ir tik zinošs kā pareizi vai nepareizi tiek likti materiāli?
Vienkārši brīnos,ka cilvēks,kas nav beidzis medicīnas iestādi izdomā visādas muļķības,lai ārstu nomelnotu interneta vidē. Zobārsta vietā ieteiktu jūs abus pievienot melnajam sarakstam.

V Viņa Viņa 20.06.2016

Sveicināta, dr. Upīte! Prieks, ka lasiet, arī es šodien pievienoju savu pieredzi jūsu zobārstniecībā, ceru, ka atradīsiet sev citu nodarbošanos, tādu, kas neizraisīs tik lielus postījumus citu cilvēku dzīvēs, jo kas gan vēl var būt svarīgāks par dārgāko - veselību!!!!!!!!

P PinkainaisLacis 19.03.2019

Bija man kādu laiciņu atpakaļ problēmas ar vienu zobu un man ieteica Rīgas stomatoloģijas inst.,jo nu tur esot baigi labie speci. Kā tad! Sabojāja man to zobu, it kā salabojot,saslīpeja visu greizi, bet rezultātā ''pieslīpējot'' nianses, tas viss atsaucās uz sakodienu un tā jau bija mana jaunā problēma. Paziņas ieteica M.Upīti, pie kuras paši labojot zobiņus. Liels paldies viņai,jo mana problēma tika atrisināta, protams tas nebija dienas jautājums, bet rezultāts ir pozitīvs! Un tas ir galvenais.