www.sudzibas.lv Universālserviss DV Darba attiecības un darba algas neizmaksāšana

Universālserviss DV - Darba attiecības un darba algas neizmaksāšana

Darba devējs nav izmaksājis darba algu par nostrādāto periodu (pēdēji 3 meneši) visiem darbiniekiem un izskatās, ka nemaz negrasās to darīt. Uzņemuma dibinātājs dmitrijs ņikulins, kas faktiski ir uzņemuma vadītājs ir neadekvats cilvēks, kurš ļoti bieži atrodas darba vietā alkohola reibumā! Cilvēks izvairās no komunikācijas ar darbiniekiem, kontrolējošām iestādēm! Vispār nezin latviešu valodu! Uzņemumā ir ļoti daudz pārkūpumu dokumentu apgrozībā, sagatavošanā un noformēšana. Uz doto brīdi visi darbinieki iesniedza darba dēvējam atlūgumus pēc pušu vienošanas un arī iesniedza iesniegumus latgales reģionālā valsts darba inspekcijā, lai atrisinātu šo problemu un saņēmt visas sev pienākošās naudas summas.

ņ

A Aleksandrs 01.08.2019

Viss ir pareizi pateikts!