www.sudzibas.lv UldonsTV Bērnu pavedinātājs

UldonsTV - Bērnu pavedinātājs

Basically, Uldis Ozols (UldonsTV) uzrakstīja manai draudzenei instagramā, lai viņa viņam uzraksta wpp. Tad Uldis iedeva viņai savu nr un viņi sāka sarakstīties. Es esmu lejā augšuplādējis imagus/ss/bildes, kur ir redzams viss.. ( Protams, Uldona NR es netaisos dot, jo tas būtu necienīgi un tas ir privāti ) Un jā, viņam ļoti labs niks ir pašā augšā. Ļoti piestāv.

N

Dainis 20.09.2017

No comments! Varbūt jums vērsties kādā kompetentākā iestādē lai risinātu šo jautājumu, piemēram pie jūsu bērnudārza vadītājas?

J Jānis 20.09.2017

16 gados ar abpusēju piekrišanu sex ir legāls!

Hmm... ja jau Uldons TV ir bērnu pavedinātājs, tad jau tev vairāk derētu niks - pedofīls.

S Svētais Gars 20.09.2017

"Tad Uldis iedeva viņai savu nr un viņi sāka sarakstīties" - Kāpēc viņa sāka viņam rakstīt? Uldis tak nezināja viņas tel nr. līdz viņa pati neuzraksta viņam. Sūdzības.lv nav domātas šādām lietām, šeit cilvēki nāk, lai nodirstu maximas pārdevējas, vai jebkuru citu apkalpojošo personālu tikai lai izgāstu žulti, jo paši darot šādu darbu sen jau karātos kurpju auklās.

C critical thinker 20.09.2017

Pašam 13?

N nobody 21.09.2017

Sāksim ar faktu, kad Uldis uzrakstīja viņai savu tel nr un , lai viņa viņam uzrakstot wppā.. Tad arī viņa paprasīja kko Uldis gribēja iekš wpp un tad sākās tā visa. some skinny Uldona fannies raged irl uff ya $

B Bobs no kazahstānas 10.02.2022
Krāpšana

Uldons paraks daudz sūdzas par angļu valodas stundām, tāpēc viņš ir jāiesūdz par sūdzēšanos! Ulis ir tāds melis kartupelis, tāpēc lūdzu kāds no sūdzibas.lv varētu viņu savākt pie visbijas prospekta 4 ielas ap plkst. 2 naktī no 4 līdz 40 februārim. Viss ko gribu teikt ir ja jāds kādreiz Uldonu vai kādu viņa senci lūdzu ziņojiet, Uldons ir ārkārtīgi kaitīgs cilvēka smadzenēm!