www.sudzibas.lv Uldis Ozols (Uldons TV) Krāpnieks, izmantotājs, bērnu pavedinātājs.

Uldis Ozols (Uldons TV) - Krāpnieks, izmantotājs, bērnu pavedinātājs.

Sveicināti, tikko pamanīju sūdzību par šo personu tāpēc nolēmu pats uzrakstīt savu pieredzi ar viņu!

Tātad man ir meita, viņa kādu laiku bija moderātore viņa youtube kanālos, kā arī abi bija faebook draugi un ik pa laikam apsprieda kaut ko Whatsapp, cik saprotu tas viss ir saistībā ar kanāla darbību, un kaut kad tika rīkotas satikšanās Rīgā, iedomājieties, 29 gadus vecs mužiks aicina manu 13 gadīgo meitu satikties kaut kur ārpus mājas. Kad ieraudzīju bildes kurās Uldis Ozols karās ap kaklu manai meitai vienkārši stingums nogāja caur sirdi. Atņēmu viņai telefonu un abi ar sievu palasījām Whatsapp sarakstes kuras sastāvēja no piedauzīgiem Ulda tekstiem, seksuāla rakstura sarunām un frāzēm. Tas ir vienkārši absurds, nezinu vai viņš ir pedofīls, bet ko tādu rakstīt nepilngadīgai meitenei nav pieņemami. Izrādās, ka meitas lielais telefona rēķins arī bija dēļ ziedojumiem Uldim, kā ari Uldis bija ticis pie meitas kontu parolēm, apvārdojis viņu, lai tiktu visur kur iespējams. Par laimi vēl nepsapēja savas seksuālās tieksmes apmierināt. Pretīgi metās no šādiem cilvēkiem.

Ceru, ka policija viņu paņems ciet. Turklāt, man interesē vai VID arī nav sava teikšana par šo peļņu kurā netiek apmaksāti nodokļi un ziedojumu vākšana kura netiek saskaņota ar attiecīgajām iestādēm. Krāpnieks visu priekšā izrādās, bet neviens neņem ciet.

J

B Bloo 01.01.2017

Eu, puikas izaudziet! Uldža pat uz to nav spējīgs! Juns tas šķiet smieklīigi? Jums vecāki nav mācījuši neko par dzīvi? Saportu vēl esat mazi un nenobrieduši. Jūsu vecāki šī suņu murga dēļ var dabūt pamatīgu sodu, plus jūs vēl zilu di**u dabūsiet. Gadi man atļautu un būtu vecie labie deviņdesmitie. Uj ka jums nepaveiktos! Fuj šada jaunatne! Pilnīgi paskatoties ko jūs tur uz ielām darāt jau slikti paliek,tas ko jus ar savām dzivēm darāt ir daudzreiz sliktak. Sist un slānīt tādus perdeļus!
Piemēram! Krimināllikums,158.pants paredz ka personas tīša goda aizskaršana ir aizliegta. Padomājiet ar savām degredētajām smadzenēm.

S str0yer 01.01.2017

pēc rakstīšanas stila neesi labāks par tiem pokemoniem.

B Bloo 08.01.2017

Laigan rakstit nemaku, teiksu tev, dzive ir gruta prieks aklajiem.

T TheRealHoper23 01.01.2017

Pirmkāt mans pirmais jautājums Heteram labāk palika ? otrais jautājums wtf ? es šito bulšitu izlasiju um man ņirga nāk jo šis ir totāli slimi ka cilvēks tā var nomelnot citu nu man nav ko teikt tas ir slimi Heteri es zini kur ar šito sūdzibu un kur tu to rāvi visi laikam mamma galvu pret izliekti sita ka tādas stulbibas raksti

J Jānis01 01.01.2017

Kāds fcking sakars ja tā būtu būtu tie screeni bet naw un tas ir tāds fake tie ir tādi heiteri kuriem naw dzīves

JurchiksFU 01.01.2017

Jums likeas ka Uldons ir tik stulbs? nē viņš nesaka ziedojiet ,ziedojiet viņš saka kas grib tas ziedo . atvainojos ,bet zinot Uldonu tā nav taisnība .

X xxxErnestsxxx 01.01.2017

KAS TAS PAR MESLU ULDONS NEVIENU NEKRAPj

Latviešu tautas 01.01.2017

Piekrītu: viņš nodarbojas ar labdarības akcijas! Lūk, nopirkā savai meitai smartfonu...

L Linards Bulins 01.01.2017

Ta nav taisnība uldos vienmēr tādas lietas nedaritu

L Lepnā Lavīze 01.01.2017

Redzēju vienai mammai sarakstes printskrīnus, policija var pieprasīt arī konta izrakstus, ja ir pieslēgums, no operatora izdrukas par veiktajiem maksājumiem. Te iesaistīti nepilngadīgi bērni! 177. panta 1. daļa, brīvības atņemšana līdz 5 gadiem.

K Kristers 01.01.2017

tas nr kas tur ir nav istais

N NateDogg 01.01.2017
Krāpsana

Pavedina pusaudzus. Izkrapj naudu.
Baidas atbildet par nodarito.
Negrib atdod atpakal naudu
Cilveki uzmanaties !!!!
Un uztur meslainu YouTube kanalu
Pasam nav darba bet krapj naudu no pusaudziem.
Kauns kauns kauns

L Lala Lūse 02.01.2017

nu kautko smieklīgāku izdomāt nevarēja,nesaki nemaz,ka pats neēsi palaidis rokas. un nevajag tagad par kautkādu ''Juri" izlikties vnk Uldona heiteri darīt nav ko...

Latviešu tautas 02.01.2017

Видать малолетки уже кончились, некого обкрадывать...

R Ritvars Streistermanis 02.01.2017

tie ir meli kas šito uzrakstij jums bus lielas problemas padomajiec tie cilveki kuri šo rakstija ka jus justos ja jums šita butu jus labi nejustos tapēc padomajiet ar pratiņu ka uldons jutas

Interneta Policija 03.01.2017

Melu meli!!

L Leo Sondors 04.01.2017

Heiteri, Neapcelat un neapvainojat Uldi nepieraditos gadijumus. Ja jums ir pieradijumi, ludzu apcelat, bet ar photoshop nekas nebus lidzets. Ja jums skauz ka vins ir labaks par jums tad pasakat to uzreiz nevis censaties vinu godu aptraipit. Uldi, es tev ticu ka neesi vainigs, jo zinu ka tu to nedaritu. Iesaku parejiem visiem kas doma ka Uldis ir ped##### vai kas cits, ludzu pardomajat. Heiteriem vnk skauz ka vini ir sliktaki neka Uldis. Paldies ja so izlasijat.

C Cits skolnieks 04.01.2017

Pats pieradi ka tas photošops

taisnigais_Dievs 04.01.2017

Esmu šokēts, kā var vispār padomāt, ka Uldis kaut ko tādu būtu rakstījis? Paskataties viņa kanālu tur pat muļķim nevajag būt, lai saprastu, ka VISS ŠIS STĀSTS IR IZDOMĀTS. Reāli cilvēki pamostaties padomājiet tak kaut kad ar galvu.

L Lionwardz 04.01.2017

Es nesaprotu cilvēki. Kapēc jūs visi liekat vienas un tās pašas bildes , bez pierādijumiem , bez nekā.
Ja jums reāli arī ir pretenzijas jums vajag iet uz policiju , policija vismaz pieņems jūsu iesniegumu , kā arī izskatīs viņu kontus .
Kā arī nesaprotu kapèc pats Uldis nevar ielikt screenshotus kas apliecinātu ka nekas tāds nav noticis
Manupràt , šis viss ir viens bullshits , jo neviens no jums nevar ielikt pieràdijumus , neko

A Anete-Ieva Teivāne 04.01.2017

Tie kuri domā Uldis ir totāls kretīns tā nav jūs tie kas rakstāt sliktus komentārus esat krāpnieki

L Lepnā Lavīze 04.01.2017

Mazā muļķīte, uzmanīgāk ar vārdiem! Mēs, kas raksta sliktus komentārus, esam cilvēki no malas, kurus ieinteresēja sūdzības saturs un tikai tāpēc paskatījāmies, kas par s..du tas TV. Tieši tā, s..ds! Jūsu elks spļaudās kā kamielis, vaibstās, riebjas skatīties (pēc pirmajām 3 minūtēm tālāk neskatījos, un pārējos video arī ne, tāpat viss skaidrs). Nevis heiteri vai kā jūs tur sava plikgalvainā dieva konkurentus saucam. Žēl jūsu vecākus, kas tādiem mazgadīgajiem dod naudu pieauguša tirliņa uzturēšanai.

E Evucite_Efka_lv 05.01.2017

Kurš losis uztaisīja šo aprakstu?? Pa galvu vajag!! Uldons Tv ir viens no maniem mīļākajiem youtuberiem!! Tā kā no manīm var norauties ja apsaukā citus!! Man ir heiteruem viens novēlējums!!

A aigars 05.01.2017

Realjno ne zdorovij chelovek snimaet sebja, Ljudi chto vi smotrite? otvernite sebja ot etogo plebejstva!!!

K K 05.01.2017

Pilnigas mulkibas viekarsi cik jus esiet asins kari

A Agris Kums 05.01.2017

Tīrākie MELI !