www.sudzibas.lv Uldis Ozols - Uldons TV īpašnieks, Krāpnieks, Apvārdotājs! Par Krāpniecību, bērnu apvārdošanu un izmantošanu

Uldis Ozols - Uldons TV īpašnieks, Krāpnieks, Apvārdotājs! - Par Krāpniecību, bērnu apvārdošanu un izmantošanu

Sveicināti! Šeit raksta noraizējusies mamma.

Situācija tāda, ka mans bērns skatās YouTube, puika 11 gadi un viņam pēdējā laikā ir iepaticies pašmāju kanāls Uldons TV: https://www.youtube.com/user/ozonators00 Tā vadītājs ir Uldis Ozols: https://www.facebook.com/uldis.ozols.5?ref=br_rs un Didzis Dzintars: https://www.facebook.com/didzis.dzintars/friends?pnref=lhc viss jau būtu labi, pat būtu prieks par to, ka Latvijā ir cilvēki kas radoši nodarbojas, bet skatos, ka pēdējā laikā abi šie krāpnieki taisa tikai video kuros tiek likts uzsvars uz ziedošanu, debesīs tiek celti šie ziedotāji, bet atceramies, ka viņu kanālu pārsvarā skatās bērni. Bērni diemžēl īsti nedomā par to ko dara un neaprēķina savu darbību sekas. Tā arī nonācām pie situācijas, ka mans bērns man nezinot mēneša laikā bija saziedojis 78 eiro Uldim Ozolam ar telefona palīdzību. Esmu vērsusies dažādās instituācijās, visur man atteikta palīdzība. Rakstīju Uldim Ozolam un mani viņš klaji pasūtīja 3 mājas tālāk. Es nesaprotu vai kas šāds ir pieļaujams. Kāpēc policija neizskata šādas krāpšanas gadījumus kad bērniem tiek piebērtas pilnas ausis ar informāciju, ka obligāti jāziedo nauda. Turklāt, esmu pavērojusi viņa video un viņš tajos uz 13 gadīgu meiteņu komentāriem atbild ar neķītrām, piedauzīgām atbildēm. Uzskatu, ka šis cilvēks ir garīgi slims un ja jūs esat vecāks, lūdzu, bloķējiet viņa kanālu, lai bērni tam netiek klāt.

M Miķelis Gīnbergs 01.01.2017

Heiteri! Tas, ka UldonsTV ir uzspiedis, lai visi obligāti ziedo, tās ir muļķības, jo es diezgan bieži skatos UldonsTV strīmus un viņi nemaz nespiež obligāti ziedot. Pirmkārt, strīmu aprakstā ir rakstīts, ka ziedo, ja tu esi sasniedzis pilngadību un ja esi zem 18 gadiem, tad paprasi atļauju vecākiem. Es domāju, ka jums heiteri nav izredzes ko panākt ar to, jo ir ļoti daudz atbalstītāji, kuri var apliecināt, ka viss, kas rakstīts šajā sūdzībā ir meli. Novēlu, UldonsTV atrast šo cilvēku, kurš negatīvi izpaužas pret tevi! Lai šim cilvēkam draud Krimināllikums: Goda aizskaršana un neslavas celšana masu saziņas līdzeklī.

V Valters Aleksa 01.01.2017

Uldons nav krapnieks jo tie ir meli heiteri to so problemu uztaisija ja ja uzaicinaja pieaudzis cilveks 13 gadu vecu meiteni un vel apkeras ap kaklu tas nav pa isto tadel uldis nav krapnieks

L Lepnā Lavīze 01.01.2017

Kur skatās VID? Vai Uldim ir saimnieciskās darbības veicēja statuss? Te vēl arī krimināllieta varētu sanākt pēc 177. panta 1. daļas, ja vecāki apvienotos un uzrakstītu iesniegumu policijā.

Latviešu tautas 02.01.2017

НИ ПАЛУЧИЦА: ОН ЗАМАКСАЛ И ВИДУ, И ПОЛИЦИИ...

C Cits skolnieks 01.01.2017

Man patīk kā tajā otrā rakstā, 10 min pēc tā uldona video, kur viņš stasta ka sitas ir meli (neesmu nevienā pusē) uzreiz saskreja vina skatitaju un saka pirzdami rakstit, ka uldons labs, uldons šitāds, uldons nedaritu tā :D Gudri izdomāts :D

S str0yer 01.01.2017

mazie faniņi svīst aizstāvot plikpauraino. :D :D

A Agny 02.01.2017

Man jau no sākta gala nav paticis tas tirliņš. Besī man viņš.. tie video arī nav skatāmi, plikpaurainais ğīmis pa visu ekrānu ar savu klasisko mūldēšanu. Nesen tam tirliņam saziedoja naudu jaunam plazmas teļukam. Cmon.. tas tirliņš pats pietiekami pelna, lai nopirktu televizoru. Ja jau var staigāt ar Iphonu kabatā, tad jau bomzis nav, lai viņam ziedotu naudu sadzīves tehnikai. Yūtūberi to visu padarīšanu ir pārtaisījuši par sava veida biznesu, jo kuram gan negribas nahaļava tikt pie jauna teļuka vai mobiļņika? Domāju, ka to ziedojumu bodi vajag klapēt ciet! Pietiks apdāvināt šitos visus youtūbe tirliņus, lai iet strādāt!!! Daudz maz saprātīgi domājošs cilvēks neziedotu savu sūri pelnīto naudu, lai kaut kāds plikpaurains tirliņš sev nopirktu jaunu plazmas teļuku. Ļoti žēl, ka bērni ir tik naivi cenšoties izpelnīties plikpauraina tirliņa uzmanību. Viņi nesaprot, ka tērē vecāku naudu, ko tie ir nopelnījuši strādājot!

L Lepnā Lavīze 02.01.2017

Bērni ir mazi muļķi, saskrēja spļaudīdamies aizstāvēt savu elku. Pareizi dara vecāki, ka ceļ troksni, ja mani bērni uz ko tādu tērētos, arī saceltu un piegrieztu finansējumu. Ko te var skaust? Onkuļa lētu plātīšanos un vaibstīšanos? Kaut kādus reitingus?

L Lepnā Lavīze 02.01.2017

Paskatījos to slaveno kanālu jūtūbē. Kaut kāds ārprāts! Onkulis vaibstās kā mazgadīgais, spļaudās, šķobās, sieviete līdzās ne par gramu nav labāka. Kaut kas ļoti nekvalitatīvs un lēts. Bērniem vispār ir prāts par kaut ko tādu ziedot? Labāk būtu strādāt gājis!

A Agny 02.01.2017

Pilnībā piekrītu! Ja vēl tā saziedotā nauda tiktu tērēta kādam, kuram tiešām tā ir nepieciešama, piemēram tiem pašiem slimajiem bērniņiem, tad tas vēl būtu atbalstāms pasākums, bet te vienam plikpaurainam tirliņam sagribējās plazmas teļuku! Jopcik, šitam tirliņam vajag ar sūdainu mietu pa pakaļu un lai iet strādāt!!! Iedomājies, ka ir nezin kāda youtube zvaigzne, gatavais āksts!

M Mariss Velps 02.01.2017

kas tas pa stulbumu

A Anatolijs Krūklis 02.01.2017

jus kas tic par kruto uldonu
tie ir meli

D desiree 02.01.2017

Vai mamma ir dzirdējusi kaut ko par "drošs internets"? Nevajag atļaut kaut kādas maksājumu darbības no telefoniem. esmu uzlikusi savam bērnam bloku gan ziedot, gan pirkt kaut kādas spēles, kā arī LMT (kur ir pieslēgums ņemts), ir uzlikts bloks, ka nevar neko ne nopirkt, ne pazvanīt uz kaut kādiem tamlīdzīgiem telefoniem. mans dēls arī ir gribējis ziedot, tikai gan citam Latvijas youtuberim. Noziedojām veikala kastītē, par to bija lielāks prieks.

S Slepenais 03.01.2017

Ir pat video, kā Uldis Ozols saka: Joo mani mazie drāzēji!

J Jānis Kļaviņš 03.01.2017

Es izlasiju un sapratu, ka paši esat vainīgi, ka dodat bērnam savas kartes numuru, ļaujat to izmantot.

J Julija 03.01.2017

Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās.
Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Nāc caur šo manu saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.
Starp citu – katra no janvāra līdz martam iegādātajām loterijas biļetēm piedalās loterijā, kuras balvu fondā ir 3 Apple portatīvie datori un pat BMW X6! (saskaņā ar Latvijas jaunpieņemtajiem likumiem, reģistrējot auto Latvijā pat nebūs jāmaksā reģistrācijas maksa)
Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW džipā kā trolejbusā.
Uzsāc gadu, satiekot savu veiksmi! https://goo.gl/MQAn8g

D Dārta Teika 03.01.2017

Tie ir meli un ja taisniba vecakiem berniem japastasta ka ta naudu ziedot nevar

Interneta Policija 03.01.2017

Melu meli!!

D DJ Kačalkin 03.01.2017

Tātad, pēc redzētās sarakstes man sanāca smiekli, jo tur pat neviena komata nav ielikts, pie tam var redzēt,ka cilvēks kurš šo ir veidojis ir labas dotības ar fotoshop, bet ar gramatiku nekā. :D

K Kristaspsss 03.01.2017

Iesaku griesties ar steigu Pie agsta ranga Jurista un vini pasi labratigi piekritis adot berna saziedoto naudu.
Jo likums pat to nosaka ja vecaki prasa atpakal uzskatot ka berns nav sevi kontralejis,tiesa jebkura gadijuma liktu atmaksat plus vel moralo kompensaciju un juridiskos izdevumus segt.Sadas situvacijas uzreis Jasudz tiesa.

O Osvalds Tūmiņš 04.01.2017
Uldons TV ir labs cilvēks

Tātad es Uldons TV kanālu zinu jau ļoti sen un es zinu ka viņš ir godīgs cilvēks un es zinu ka viņš no tās 12 h tiesraides ziedojumus nodeva bernunamam. neticat tiem melīgajiem heiteriem kas viņu apmelo

A A vot...... 05.01.2017

Pilnīgas tās visas ir muļkības ja tie būtu īzsti vecāki, īsts notikums protams kad vecaki neekadas tur majas lapaas Neko nerakstitu bet gan dotos pie advokatieem vai uz policiju, ta jau nu nav ja ir izkrapta nauda tad policija neliekas ne zinis, ziniet ko uzķērāties gan kākautkādi jefiņi smalki pajokojaa.