LV RU

AtrisinātaUldis Mellups - Uzmetējs

Virtuves iekārtu meistars. Nepabeidza virtuves iekārtu, naudu saņēma visu jau. Līdz šim baroja ar solījumiem kopš 27 novembra, tagad telefonu neceļ un neatzvana. Telefona nr. 26306158. Nav izskaidrojama cilvēka rīcība, kas vēlas turpināt strādāt šajā nozarē, jo šajos laikos viens šāds ieraksts var ievērojami samazināt viņa darba apjomus. Slikta slava ir iegūstama ļoti ātri.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta rbs 05.02.2021

Meistars atbrauca un virtuvi pabeidza, problēma ir atrisināta.

R

Komentāri (2)

A Anna Roģe 19.01.2021

Robert Ārgali, situācija ir pavisam savādāka un Jūs to labi zināt. Nesaprotu, kā Jūs uzmeta attēlā redzamā sieviete? Vai zināt, ka par neslavas celšanu draud atbildība likuma priekšā?

A Anna Roģe 20.01.2021

Šis klients- pieteicis pasūtījumu savai virtuvei, kuru vēl nebija sācis remontēt-pats uzstāja nomērīt visu priekš mēbeļu izgatavošanas ( kas parasti tā nenotiek). Tālāk veicis remontu, tam sekoja virtuves uzstādīšana, mērijumi pēc remonta vairs nesakrita, virtuves mēbeles nācās pārtaisīt, kas NENOTIEK uz sitiena, lai arī pienāktu 10 zvani dienā no "interesanta" klienta.
Melo par izlietni kuru pats nebija iegādājies līdz ar virsmas uzstādīšanu-pats solīja izgriezt tai paredzēto vietu.
Uldim Mellupam mēbeļu uzstādīšanā ir 20 gadu pieredze-atgādinu, ka individuālu mēbeļu un iekārtu izgatavošana nav nedz ātrs, nedz pie uzstādīšanas viss ar pirmo der kā uzliets. Piedodiet, bet pat bērna cimdiņus citreiz nākas gaidīt veselu mēnesi, kad atnāks pasūtījums-nerunājot par mēbelēm, kur ir iesaistītas vairākas personas no kuru darba ir atkarīga mēbeļu piegāde. Šāda cilvēku nepamatota pazemošana visās Latvijas pārdošanas grupās un dalīšanās ar šādu nepārzinātu informāciju ne tikai ir pretīga, bet arī aizliegta. Kur nu vēl pievienojot foto.

Un pats parkapums ( 157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004., 19.11.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)
)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes