Uldis Juškins un Kārlis Lauva CSDD darbinieki - Speciāli izgāzta tehniskā apskate

Gāju apskati Csdd 16.12.2018, pieņēma divi nelaipni darbinieki Uldis Juškins un Kārlis Lauva, mašīna pirms tehniskās apskates speciāli tika pārbaudīta servisā, zinu, ka viss bija vislabākajā kārtībā, ilgi meklēja vainas neko nevar atrast, beigās vienai svirai minimāla brīvkustība, saku, ja tā ir ar laiku nomainīs, kaut vai pats personīgi to sviru pārbaudīju nekādu brīvkustību nesajutu, Uldis Juškins saka, ka būs 2 ar mēneša labojumu, saku pagājušo gadu par tādām lietām lika 1, šogad uzreiz 2, jo sajūtus bija, ka csdd gada beigās vajag naudu, lai prēmijas visi saņemti, bet šāda speciāla izgāšana tika piedzīvota pirmoreiz un, kad sāku prasīt, lai parāda dokumentu cik var būt minimālā brīvkustība, neko neviens nevar parādīt juridiski, paši izdomā pēc sajūtām man liekas, ka kustas, jo tāda sajūta bija. Uz manu jautājumu nelaipnais naivi smaidošais darbinieks Uldis Juškins atbildi nemācēja sniegt tikai smīnēja, jo atrada vēl vienu ko izgāzt skatē ! Tad man rodas jautājums, kāpēc tā ir jādara CSDD darbiniekiem, jo mēs autovadītāji maksājam nodokļus un kādi ir mūsu Latvijas ceļi, drausmas. Ceru, ka vakardienas pārdzīvojums, ko man šie nelaipnie darbinieki ULDIS JUŠKINS UN KĀRLIS LAUVA lika sajust, reiz atnāks atpakaļ, jo zeme ir apaļa.

Z

A aicis24 17.12.2018

Nē velti tautā ir teiciens,katrs 3 obligāti ir jāiegāž,ieliekot 2.

C critical thinker 17.12.2018

pārsūdzē. https://likumi.lv/ta/id/292396-noteikumi-par-transportlidzeklu-valsts-tehnisko-apskati-un-tehnisko-kontroli-uz-cela

RAMONA👀 17.12.2018

Varbūt pa gadu kas mainījies? Vajag neitrāli painteresēties vai ir noteiktas vadlīnijas utt...

C critical thinker 17.12.2018

Zane Balode: kaut vai pats personīgi to sviru pārbaudīju

Z Zane Balode 17.12.2018

critical thinker vispār vīrs bija ar mani kopā skates brīdī. Paldies

lūdzu.

tad arī ieraksti, ka vīrs raksta.
bet vispār jau man vienalga, internetā Jānis var būt Justīne un otrādi; cilvēks var būt x un y. es tak vienkārši pasmaidīju.

E Elīna Rudze 18.01.2019

Darbinieki jūs personīgi nepazīst un viņiem nav vajadzība speciāli kādu iegāzt

Z Zane Balode 16.05.2019

Elīna es saprotu, ka Jūs esiet attiecībās ar Uldi Juškini, bet Jūs tur nebijāt klāt un vienmēr būsiet Ulda Juškina pusē !