www.sudzibas.lv Ulbrokas vidusskola Aizskaršana skolā

Ulbrokas vidusskola - Aizskaršana skolā

Sveiki.
Vēlos palikt anonīma, bet gribēju izklāstīt kāpēc šis viss notiek Ulbrokas vidusskola 7. a kasē.
Daru zināmu ka 2010. gada 1. septembrī uz Ulbrokas vidusskolu atnāca meitene..
Tad sākās ažiotāžas par to kā šīs meitenes tiek aizskartas... Vai jums ir kāda mazāka nojausma kāpēc tā ir?
Gribēju teikt ka man šī 7.a klse ir ļoti tuva zināmu apsvērumu dēļ..
Un pateicoties meitenes tēvam, klases audzinātāja grib atteikties no bērnu turpmākās audzināšanas.. Vai tas bija vajadzīgs?
Dēļ tā visa skolotājai ir sākušās veselības problēmas.. Un tad gribētos pajautāt: Kā var izturēties tik cietsirdīgi pret klases audzinātāju, kur ne pie kā nav vainīga?
Kāpēc nevarēja vienkārši parunāt ar bērniem mierīgā valodā?
Man tiešām ir ļoti žēl ka kāds nesaprot un nerēķinās ar citu cilvēku veselību...
Gribētos lai tēvs arī aprunājas ar savu meitu un ar klases skolēniem vai tā tiešām ir bijis?
Un varbūt daļa no tā visa kas tika rakstīts sūdzībās ir meli?

A arīmāmiņa. 05.10.2010

Nu, bet tādēļ jau ir klasesaudzinātāja, lai informētu vecākus, kādi viņu bērni ir skolā, protams, ja viņa ir laba kases audzinātāja, nevis tikai tāda skaitās.

M Māmiņa 05.10.2010

Par informēšanu Es jums piekrītu, bet te bija runa par to kad daudzi komentētāji uzskata skolotāju par vainīgu notiekošajā.

D Dīdī 05.10.2010

Saprotu vainot var bērnudārza audzinātāju par to ka neredzēja ka mazie plēšas, bet skolotāju nedomāju viss.

S sakupatiesību 05.10.2010

es pati mācos 7a klasē. bat šīs divas meitenes laikam saviem vecākiem nav stāstijušas kpc viņām dara pāri. tātad vinjas domā ka vis klase paklausies kkādām divām iedomīgā meitenēm.tad es viņām varu atbildēt ka nē jo viņas pirmkārt mus bieži sūta dirst. tēlo ka ir ļoti krutas un izsaka asas piezīmes. un viens no meitenes tēviem vsp ir tankuķis uierodas skola piedraud visiem ka piesitīšot utt
ta ka vainu es neredzu ne mūsos ne klases audzinātājā.
ja viņām mūsu klasē negrib mācīties lai iet uz citu skolu un beidz vienreiz aiztikt klasi.
un nebūs labāk ja skolotāja atteiksies no mums jo pēc tā tad jau būs visa klase pret viņām
un lūdzu beidiet piebāzt pilnu internetu ar nepatiesību

S s.b. 05.10.2010

Šo skolu absolvējušas abas manas meitas. Par klases audzinātāju, kura šobrīd ir novesta līdz tam, ka vairs nespēj strādāt, varu teikt tikai to labāko, jo ir bijusi klases audzinātāja vienai no meitām. Skolotāja nekad nebūtu atstājusi nepamanītu faktu, ka kādam bērnam ir nodarīts pāri! Cik zinu, tad šeit jau ir problēma nevis bērnos, bet kaut kādā slimā vecī, kurš katru dienu tešās uz skolu un čakarē nervus skolotājai! Šīm jaunajām meitenēm neviens pirkstu nav piedūris, par ko skriet uz skolu un taisīt jezgu? Sadisti nav tie, kuri jau sešus gadus ir mācījušies kopā un ir spējuši sadzīvot, bet gan jaunatnācējas meitenes, kurām patīk noskatīties savu slimo sencīšu ārdīšanos pa skolu!

D daktere 05.10.2010

Cilvēku par slimu var uzskatīt, tad, ja ir medicīnisks slēdziens. Par vidi skolā var secināt pēc komentāriem - mēs avējos aizstāvēsim līdz pēdējam, bet tie citi tikai visus ''čakarē '' un ir slimi un kašķīgi.

I Ivo 05.10.2010

TU ESI INFANTILA.PALASI KO MAZ RAKSTI.MELOT AR MAZAK VAJAG, SPID CAURI. FEIL

P PANNA 06.10.2010

PIEKRIITU IVO +10

A ANNA 06.10.2010

Nu tik tiešam nabaga pai - bērniņi- visu laiku dzīvojat labi, atnāca divas jaunas meitenes un tagad beidzot varat parādīt savu raksturu - nu nav tur kaut kas tīrs. No visiem jūsu komentāriem strāvo naids.

M mamma 07.10.2010

Nezinu, cik tālu ies šī pusaudžu bezkaunība, bet vaina jāuzņemas gan vecākiem, gan audzinātājam, gan skolas psihologam un sociālajam pedagogam, ja tik lgi nerisina problēmu. Un ko dara skolas vadība?

P patiesiba! 08.10.2010

tieši tā, kā tad viņi varēja mierīgi sadzīvot bez tajām divām meitenēm?
pie tam šodien ejot garām es dzirdēju kā viena no tajām divām meitenēm teica citai meitenei :atā ragana... un vel visa klase pie tā ir vainīga?

S slaviks 09.10.2010

Sveicināti mani Bomžaras ielas draugi.
Tātad pārdodu saldus sarkanus citronus kam ir veseli 2 tārpi iekšā ar piedevām un lēti, jo to gaļiņu pārdodu par 1.50 ls miligrama kas ir miligrams WTF!
Tātad mana viena skolotāja bija tik skaista un dega liesmās, kas man uz krūtīm uzmetās kaijas pļura. Evelīna palika greiserdīga nu tā māsa man stūl** no kuras izņēma ārā PEGU par to ka paskatījos un 5 klases skolnieku |

Nu kaaapeee uzreiz skolotaja vainiiga ??? padomaaajiet pashi, ko juuus dariiitu vinas vieta, IEJUTIES vinas lomaa ! un dziviiiba ir taaada manta kuru atpakal nedabuuusi, un pasi juuus to skolotaaaju esat novedushi tik taaalu ka vinai ir tik bail no jums ka pat veseliiiba bojaaajaaas, nabaga cilveeeks ! un ja pret meiteni taa izsturaaas tad tam ir noteikti jaaabuuut iemeslam, un ne jaizved pie psihaloges lai vina jautaatu " kaa tas notika ? " bet gan " Kas tad vinaaaam, vinaaam kaaadas pretenzijas ? " . pashiem kauna nav, peec visa izdariiitaaa ??? :P

A Atklāti 01.09.2011

atbild tikai un vienīgi audzinātāja...