www.sudzibas.lv K Senukai Naudas neatgriešana

UAB Kesko Senukai Digital - Naudas neatgriešana

Labdien!

23.11.2020 iegādājos preci tvaika tīrītāju 1,516-300,0 (karcher) internetveikalā www.ksenukai.lv ar piegādi uz veikalu Tukuma, Kurzemes iela 46 ksenukai. 02,12,2020 nenorādot iemeslu, 14 (četrpadsmit) dienu laikā atsakos no preces, tā netika lietota, sabojāta vai tās izskats pēc būtības nav mainījies, t. I. , preces vai tās iepakojuma izskatam tika veiktas tikai tādas izmaiņas, kas bija nepieciešamas, lai apskatītu saņemto preci. Prece atgriezta oriģinālā kārtīgā iepakojumā, tāpat visas preces komplektējošās daļas. Prece tika atgriezta turpat uz veikalu Tukumā, Kurzemes iela 46 ksenukai. Darījuma apliecinoši dokumenti un sarakste ir pievienoti pielikumā. Nauda nav atgriezta vēl joprojām.

Rakstu ksenukai uz e-pastu, neatbild, tad atkārtoti, uz e-pastu atkal neatbildat, uz norādīto telefona numuru tālruni +371 6677 8876 nevar sazvanīt. Kas notiek? Cilvēka ignorēšana. 21.12.2020 dodamies uz ksenukai veikalu jautāt un skaidroties, lai risina problēmu, pārdevēji dodas sazvanīt ofisu, kur sniedz mums atbildi, ka nauda būs tuvākajās dienās. Gaidam, nekā. Dodamies pēc divām darba dienām atkal uz ksenukai, kur tika nodota prece, bet pārdāvāji informācijas centrā mani ignorē, neko nezinot.

Ksenukai pārkāpj jau punktu:
5. Saņemot atgriezto preci un novērtējot tās kvalitāti, pārdevējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces atgriešanas atmaksā pircējam naudu par preci un tās piegādes izdevumus.

Tāpat arī nav atbildes uz e-pastu, kur raksta sniegt atbildi, bet ne vēlāk kā 6 darba dienu laikā. Kas arī ir pārkāpts jau.

Paldies.