Tvnet.lv - Komentari

Man rodas jautājums, kāpēc Tv net aizliedz ievietot komentārus tajos rakstos kur iet runa par bēgļiem?Ko tas nozīmē, kas tagad viņi ir svētie un aiztecējis?! Līdz šim varēja visu, bet tagad redz nevar. Kāds tam ir pamatojums? Un nevajag tagad teikt par to ka lamu vārdi vai kāda veida aizskaršana. Tad labāk vienkārši neliekat tādus rakstus. Fui uzpirkti jūs visi esat.

M moins 06.01.2016

Tak vajag izmest to parodijportālu vispār no datora laukā! Nepietiek ar to, ko jau augstāk minēja ''Lv dzive laba''', tak tur video nevar skatīt iegultā veidā, bet jāskatās virsū uzliktas reklāmas! Kolosāli! Ņemam to, kas ir pilnīgi par velti youtubē, un kāšam par to piķi no reklāmdevējiem...

profils 18.07.2017

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."