www.sudzibas.lv Tvnet.lv Izslēdz uz izdzēšs komentārus dēļ kā?

Tvnet.lv - Izslēdz uz izdzēšs komentārus dēļ kā?

Reāla situācija no dzīves par uzņēmumu Latvijā, BET tiek izslēgta komentēšanas iespēja, neskatoties uz to ka pirms tam bija kā minimums 100 komentāri. Un komentāri pazuduši? Konkrētais uzņēmums par kuru bija raksts - DEPO DIY. Miris darbinieks!

BondsBonds 23.02.2017

Ekrānšāviņš.

Aigars31 24.02.2017

tiesībsargājošās iestādēs informēt .. jo majo.. ko tad tādu var uzrakstīt ...čekisti un komunisti staļinisti . kaut kādi negatavi partizāni ... itkā par citplanētiešiem būtu raksts kuri nolaidušies pastaigāties.. . reāls sviests..

Aigars31 24.02.2017

cilvēku maldināšana ka kāds ir tīrs un balts un pelnījis kādu nez publisku uzslavu un tikai.. . pē...visus tos pie baznīcas šaus

Pacco_al 24.02.2017

Jā pilnībā piekrītu. TVNET ar savu lasītāju viedokļiem izrīkojas kā vien vēlas. Tas tiešām ir pretīgi un neprofesionāli. Laikam atkal ir vajadzīgs kāds onka, kurš šo lietu novedīs līdz tiesai un nevajag prasīt atvainošanas vai komentāru atjaunošanu, vai publicēšanu. Vajag pieprasīt kompensācijas simtos tūkstošu apmērā. Kaut gan mūsu banānu republikā par cilvēka dzīvība neko nemaksā (es domāju tieši no tiesas piespriesto kompensāciju viedokļa) tomēr šos "niķus" var ārstēt tikai ar kompensāciju pieprasīšanu. Kad pāris reizes samaksās, nākamreiz padomās vai ierobežot neērtos un nepareizos viedokļus un pārkāpt 100.pantā noteiktā cilvēka tiesības.
Nu kaut kā tā...

Es jau vairākus gadus abonēju , Dienu, LA un man bijusi nekāda iespēja rakstīt komentārus, jo uz lapām tam nav paredzēta vieta. Cik simtus tūkstošu es dabūšu?

N Nikns Lietotājs 07.01.2021

Melojat. Gan Dienas, gan LA portālos ir komentru sadaļa.

O Orvels v.2.0. 10.03.2021

Tieši otrādi, tā ir profesionāla cenzūra - var būt profesionali cenzori, tapat kā ir profesionali teroristi, bet agrāk bija profesionāli bendes. Es teiktu, ka nevis pāris reizes jāpiespiež samaksāt, bet pāris tādas cenzētavas jāslēdz.

Aigars31 24.02.2017

PKTAp.D.17:1-9 :) peace :)

Latviešu tautas 24.02.2017

А чему Вы удивляетесь? Теперь там цензурой занимается не только Полиция безопасности, но и недавно созданное подразделение НАТО по противоборству российской пропаганды.
А ещё там нельзя оставлять анонимные комментарии тем, кто пользуется мобильным интернетом...

Ir raksti TVnet, kuriem nav komentēšanas iespēju, piem. SandraVeinbergas prātuļojumus jums nekad neizdosies pakomentēt. Ir arī raksti, kuros komentēšana nav iespējota ētisku un morālu apsvērumu dēļ. Kāpēc BondsBonds tik ļoti satraucas par nespēju komentēt tieši šo rakstu? Šaubos, ka lai izteiktu līdzjūtību bojā gājušā tuviniekiem.

N Nikns Lietotājs 07.01.2021

Tāpēc arī nelasu šos prātuļojumus - ja Veinbergas kundzīti neinteresē mans viedoklis, tad mani neinteresē viņas viedoklis. Kundzīte izdara pati sev lāča pakalpojumu, atbaidot lasītājus.

BondsBonds 27.02.2017

Stāsts ir par to, ka privāts uzņēmums spēj ietekmēt publiski "neatkarīgu mēdiju". Vai tas tā ir, ka tas IR publiski neatkarīgs?

profils 18.07.2017

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."