www.sudzibas.lv TV5 Erotika Erotiskā nakts

TV5 Erotika - Erotiskā nakts

Naktī līdz plkst. 3.00 (man liekas) pa TV5 rāda erotiskās filmas. Patīkami, bet ir lietas kas riebj.
1. Seksa ainās un vispār nekur nav redzams vīrieša dzimumloceklis, tāpat skaidri nav redzams sievietes dzimumorgāns.
2. Vismaz ir redzamas sieviešu kailās krūtis, dibens, un kaila sieviete, arī vīrietis, kuram nekad netiek rādīts dzimumloceklis.
3. Liekas, ka patiesībā tajās seksa filmās nav nekāda seksa, bet tie kas tur spēlē to teātri, patiesībā notēlo seksu un neviens neko neievada, bet gan masē savus dzimumorgānus viens gar otru.
4. Izrādās tā ir. Man likās ka tie kas tur spēlē ir īsti porno aktieri, ar īstu seksu. Nea, parasti, maz pazīstami aktieri, kuri tikai tēlo un nekāda seksa tur nemaz nav un visi mineti, akti, ir tēlošana un nekas tāds nav, tāpēc arī neko skaidrāk nerāda.
5. Esmu vīlies, ka tas viss ir teātris un ka tā nav īsta filma, ar īstu seksu, bet gan teātris ar kaut kādiem paviršiem aktieriem.
6. Es vienalga skatīšos, jo patīk sieviešu krūtis. :P

E

D Duzis 21.03.2011

Ej attīsties! :D Ja nepatīk tad neskaties! :D vai tad skaties netaa! :D
Un visp neesi cirvis ir ari dzive sievietes ne tikai tv! :D tad nebuus jakunkst par porno :D

E Edgars 21.03.2011

Duzi uzkakā, kādam uz galvas un pasaki ''Ja nepatīk - Tad nokrati''.
LOL!

V Vika 21.03.2011

Eu, labais! Es norēcos !

č Čoms 21.03.2011

Kāda vēl erotika?Pati dzīve Latvijā ir viena vienīga pornogrāfija!

E Edgars 21.03.2011

Latvijā par nelaimi 75 % meitenes ir padauzas, kurām interesē tikai nauda.
25 % ir laucinieces, kurām neko izņemot vienu banālu rozi nevajag.

E Esesesseseseseses 21.03.2011

Edgaram par nelaimi 75 % smadzenēs ir tukšums, dēļ kurām interesē tikai sieviešu un vīriešu dzimumorgāni!
25 % ir biezpiens ar kuru palīdzību Edgars ir spējīgs TV kastē atrast tikai vienu kanālu TV5!

E Esesesseseseseses 21.03.2011

Es jau esmu tāds kroplis, ka man interesē tikai spermas un daikti. Nu ko darīt, tāds kroplis esmu dzimis, tāpēc rakstu aiz garlaicības un nekā nedarīšanas visādas muļķības.

č Čoms 21.03.2011

Skatos, atkal Tvaika ielā būs bijis izlaidums, sāk aktivizēties hitlerīši un napoleoniņi.Interesanti ar kādiem nikiem būs nākošās atklāsmes?

E Esesesseseseseses 21.03.2011

Oooo jāāā, Edgars biezpienpauris atrāvies no zilganā tv ekrāna! :D :D :D :D :D Edgars vari kopēt manu niku cik patīk, man pohuj! :D :D :D :D

K kaamis 21.03.2011

aazis ibio :D nevari nodrachiit? :D

Edgar, ti pridurok!

č Čoms 22.03.2011

A vas deistvitelno ne ljubjat, a zalobu pro Purciems to udalili.Davai stro4i novuju, po zirnee!

Dumae6?

A tebe eto polu4aetsja!

č ČangalsPleška 22.03.2011

Zinka, vse nadezdi na tebja! Mne vijti nado! Derzi mastj!

в Вacя 22.03.2011

Každij po svojemu shodit s uma!

č Čoms 22.03.2011

Čangal, u tebja ponos?A ja dumal, ti polu4ae6j orgazm posle ob64enija s etimi Hitlerjugendami.

Edgars born this way.

M MazaisMežaDīvainis 22.03.2011

Mani arī savulaik mulsināja tās tēlotā sexa filmiņas, ne normāli nodročīt, nekā.Beidzot ierubījos, ka tā ir tā vieglā jeroķika un pa TV laikam normālu porņuku nedrīkst rādīt.Galu galā porņukus taču var nokačāt internetā, ko arī veiksmīgi izdarīju un iesaku arī Tev, Edgar.Tagad esmu laimīgs:)

Tu arī born this way?