www.sudzibas.lv TV3 Reklāmas

TV3 - Reklāmas

Vēlos teikt, ka skatoties Tv3play man nobesija tās bezgala daudzās reklāmas. Nu sakiet vai jūs skatoties kādu filmu. Vai ko citu šajā mājaslapā nekaitina šīs reklāmas.
Es vēlos izcelt vienu raklāmu ko viņiem ļoti,ļoti patīk kult uz riņķi par to ka pa kanālu divi rādīs vecus atkārtojumus. Nu tad kāda jēga no tādas aplikācijas kurā vas skatīties tikai vienas vienīgas reklāmas.
Es protams sapotu ka telekompāniju darboņi ar to pelna bet ja man ebūtu tik ļoti steidzama vajadzība noskatīties trīs sērijas no serijāla.

Es ar to vēlējos teijkt ka ja jums ir cita izvēle kur citur skatīties tad dariet to.

Paldies par uzmanību.

Man arī besī, ka veikalā jāmaksā! Gribēju tikai pāris aliņus izdzert, bet apsargs paziņoja ka vispirms jāsamaksā.

TasEsLV 23.08.2017

Aj nu lūdzu, tu vari skatīties seriālus latviešu valodā bez maksas - ko tu vēl gribi?
tās reklāmas ir max 70-90 sekunžu garas un varbūt 3 reizes pa visu raidijumu, kopā 5 min. neviens tev neliek viņas skatīties. izslēdz skaņu un palasi ziņas / pasēdi sociālajos portālos. IZDZĪVOSI!

Dainis 23.08.2017

Lai spētu nodrošināt saturu, TV ir kaut kas jānopelna arī, tāpēc viņi pelna uz reklāmām, ieejot veikalā jūs pie kasēm arī taisāt skandālus, kāpēc jāmaksā par iepirkumiem?

SamTroll 23.08.2017

Man besī ka visu laiku jāstrādā, varētu visu laiku pa velti aliņus dzert un kaut ko citu darīt :(

K KR 23.08.2017

Es ļoti labi saprotu šo sūdzību, tas ir tāpat kā lai viņu mājaslapā noskatītos kādu 45sekunžu garu materiālu, sakumā jāskatās 105 sekunžu gara reklāma.

S Svētais Gars 24.08.2017

"serijāla" GTFO! Strojkā ir jāstrādā nevis seriāli jālūr!

K Kristaps 25.08.2017

Nu Reini, kāpēc tad Tu skaties ar tām reklāmām un čīksti?
Skaties to pašu viaplay.lv bez reklāmas pauzēm un vēl vairāk. visas mocības pazudīs.