www.sudzibas.lv TV3 Reklāma par seksuāli izmantotiem bērniem, laikā kad mani bērni skatās tv

TV3 reklāma - Reklāma par seksuāli izmantotiem bērniem, laikā kad mani bērni skatās tv

Man tas ir liels šoks, kad sestdienas vakarā, jau dažas minūtes pēc 22:00 TV ēterā palaiž reklāmu kurā parāda kā vīrietis izvaro mazgadīgu zēnu. Atklāta pedofīlijas reklāma. Es saprotu ka pastāv tādi slimnieki un varmākas, bet kāpēc tas jārada televīzijā, tādā laikā kurā vēl bērni īsti neguļ. Kāpēc ir jātraumē mūsu bērnu psihe un arī manējā. Tas ka tādas lietas pastāv nav nekāds noslēpums, bet tas kā jūs traumējat visu sabiedrību, dēļ tā lai tie bērni redzot šo reklāmu sāktu runāt, ir ļoti nepareizi un slimi. Ar to ir jānodarbojos citām valsts iestādēm. Latvijas sabiedrība nav tā publika ar ko vajadzētu tā strādāt. Mūsu sabiedrībā 90% cilvēku paiet vienaldzīgi garām nelaimē nonākušajiem. Kāpēc TV nerāda kā mūsu paša valsts vienaldzīgi noraugās uz bērniem, kuri nabadziņi guļ onkoloģijas nodaļās. Kurus pēc operācijas, vēl bez samaņas,ved uz nodaļu lietū, putenī, vienkārši uz nestuvēm. Kāpēc atrodas 20 milioni uz visādu ielu remontiem, bet ne uz Latvijas nākotni, uz mūsu bērniem. Par to vajadzētu taisīt reklāmas, nevis par vienaldzīgiem cilvēkiem, kuri visu redz, bet gļēvi klusē redzot bērnus, kuri nonākuši tādā situācijā.

donna b 04.12.2016

Paga paga, kas ta ir par reklamu? Detalas? Kas par produktu? Vai ta bija kada aina no filmas? Citadak lasu ka sis ir kaut kads psihiski nelidzvarots izvirdums.

K Kristaps 04.12.2016

Ko? Bērniem jau jāguļ tajā algā. Tava atbildība vai viņi redzēja ko tādu 22:00 pa televizoru vai nē. Ir kanāli kur jau ap 23:00 sākas erotiskās filmas, kas ir normāli, bet, piemēram, pa dienu tajā kanālā ir jauki, normāli šovi, raidījumi utt, ja Tavi bērni to redzēs tādā vakarā, tad arī kāds cits būs vainīgs?

Latviešu tautas 05.12.2016

ПОГОДИТЕ! Вы о каких детях то говорите? Это которые на некоторых съёмных квартирах в 12-13 лет лишаются девственности?.. Так они о сексе в самых извращённых формах знают поболее вашего...

B biznesaklients 18.07.2017

Ja ļaujat bērnam skatīties TV pēc 22, tad rēķinieties, ka rādīs pieaugušo mērķauditorijai domāto kontentu. Bērns arī nevar visu mūžu dzīvot burbulī un nezināt, kas apkārt notiek.
Kas attiecas uz ziedošanu bērniem ar onkoloģiju - lūdzu - ziedojiet! Neesiet "gļēva" kā mēs pārējie! Aiziet!
Jo, protams, ja neremontēs ielas, tad uzreiz izārstēs 100% no Latvijas bērniem! Tas ir loģiski...