www.sudzibas.lv TV Play Izņemts seriāls

TV Play - Izņemts seriāls

Sveiki! Tvplay. Skaties. Lv ir izņemts 31.serija "Viss pa jaunam"
Nav iespējams iedomāties, kas bija 31.sērijā,skatoties 32.sēriju vairs neko nevar saprast.
Ne vienmēr var uzreiz noskatīties. Lūdzu ielieciet 31.sēriju, lai var saprast kas tur notika! Noskatījos 30.seriju, un 31mās nav. Jāskatās 32.sēriju nezinot kas bijis 31jā!
Par multenēm- lieciet latviešu valodā, nevis sākumā latviešu valodā, pēc kāda laiciņa multeni ko skatījos tagad ir krievu valodā - par trim mazām meitenēm draudzenēm un troļļiem!

10.04.2019

Kolta 10.04.2019

Kā mēs to piedzīvosim?

Kolta 10.04.2019

31.sērijā galvenais varonis nokrita pa trepēm, zaudēja atmiņu, kļuva akls, paralizēts un apprecēja ļauno pamāti.

N nav nozimes 10.04.2019

Izskatās, ka kādam nav īsti, ko darīt ja tik ļoti jāuztraucas par vienu pazudušu "ziepju operas un vispārēja vājprāta " pilnu seriālu bez jebkāda ilgstspējīga sižeta. Koltai tiešām izcila atbilde par 31. sērijas saturu.

M Megija Matvijuka 01.06.2020

Sveiki. Nevaru jau aptuveni kādas 5 dienas nosktīties seriālu “Krist kārdinājumā”. Jo netiek pievienotas jaunas sērijas.
Paldies?:)

K Kaspars 14.06.2020
Naudas izkrapsana

Vini izkrap naudu kaut gan vairak viņi tad visspar neiksite ludzu palidziet tikt vala no viņiem

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2020