www.sudzibas.lv TV Play Slikts serviss

TV Play - Slikts serviss

Vēlējos noskatīties ik vakara ierasto seriālu vietnē tv play. Taču šīs dienas sēriju nerāda, lai gan progrmmā tā ir, ir pieejama ari vietnē via play, taču tur ir par maksu, bet kādēļ jāmaksā, ja ir ierasts, ka ir pieejams bez maksas? Tv play rāda, ka ir radusies kļūda, pie kuras es neesmu vainīga... Gaidu jau stundu, bet izmainu nav. Esmu vīlusies šīs vietnes servisā. Pirmo reizi tā.

C critical thinker 05.02.2018

kad jāmaksā, tad jāmaksā

H Hellooo 06.02.2018

Ir lietas kas mainās, un ne vienmēr viss kas bijis par brīvu - būs arī turpmāk par brīvu. Izaudz.

Sigita Bronze 06.02.2018

Pēdējā laikā caur i-netu ļoti viņiem bieži vairs nerāda.

K kdlfld 30.07.2018

filmas vairāk ar laicīgi neieliek, esmu vīlusies. :(

A Ar-----123 09.08.2018

Tv play tika uzlabots, bet pārraides vairs nav iespējams skatīties, lielāko daļu nerāda kau arī ir publicētas.

I Inga Sulce 09.08.2018

Ja gan, ka uzlaboja tv play ta vairs normali neko nevar apstīties, ielikts piemeram seriāls ir, bet neiet! Galigi garām tagad viss..

S SkatitajsJG 09.08.2018

Jā, TV Play tagad ir jaunā platforma, bet tā nemaz nevelk, neērta un nestabila. Skatījos "Atzīstu sevi par vainīgu", tagad lielākā daļa sēriju nav pieejamas - kļūda. 18. sērija ir izlaista. Kāda jēga tādām platformām?

P Panda0000 22.08.2018

Pilnīgi piekrītu!

P Pauline20 23.08.2018

Nav iespajams jau kurp dienu noskatīties seriālu Atzīstu sevi par vainīgu vienu dienu rāda otro dienu jau atkal kļūda.! Tas nav normāli. Tāpat arī Viņas melo labāk vairs redzēt nevar tikai dēļ kaut kādas kļūdas. Vecā versija bija tad labāka! Esmu ļoti vīlusies.

V Viesis. 24.08.2018

Nu teikšu tā, jauna versija ir galīgi nederīga, nevar noskatīties sērijas, kas pieņemsim ir gājis vakar, sērijā ira, bet redzēt nevar - visu laiku viena sērija pazūd... Kas ir elle rata ar šito mājaslapu? Ko taisa, un uzlabo kad jēga nekāda, tirlins kas pieķeras klāt, veco Tvplay atdodiet...

V vilminja 12.09.2018

Savukart man skatoties Vinas melo labak ekrans ik pa 2 min aizmieg...youtube ta nav skatoties filmu

S SantaB20 21.10.2018

Esmu ļoti neapmierināta ar jauno TVPlay mājaslapu, visu laiku netiek laikā ielikti tv raidījumi, seriāli..
apnīk jau šis viss. Vecajā versijā nebija šādu problēmu..

A art321 24.02.2019

Lieliski melo - programmā norāda, ka pieejama tiešraide TVPlay (raidījumam Nekā personīga), bet kā parasti, pēdējā laikā redzēt nevar. Ierakstus arī ievieto ar lielu nokavēšanos. Tad nereklamējiet sevi, lai cilvēkiem nav lieki jātērē laiks.

A art321 24.02.2019

Lai ņem piemēru no LTV - ko norāda, ka pieejams tiešraidē, tas tiešām ir pieejams. Nekad nav problēmu. Ultra modernais TVPlay netur līdz.

A Aivars Milzarājs 09.03.2019

Nesaprotu, kas notiek! Atveru seriālu, noskatos reklāmas, bet, kad jāsākas filmai, parādās melns ekrāns un neko nerāda. Kāpēc tā notiek, kāds varētu pateikt?