TV 5

Vakar skatījos raidījumu "????????????? ????????????". Bija sižets par pazudušo meiteni pie Sēnītes un intervija ar meitenes vecmāmiņu, ka arī telefona sarunas ar tās meitenes māsu translācija. Tulkojums no latviešu valodas raidījuma vadītāja izpildījumā bija izcīli pretīgs un ar tizliem komentāriem pa strapam. Tad sižetu pārtrauca, un vadītājs pastāstīja stāstu par robežkontroles darbiniekiem, kuri pamanīja aizdomīgo kravas automašīnu pierobežas zonā un uz mežu skrienošo cilvēku. Šie metās viņam pakaļ cerībā uz 10 dienu atvaļinājumu, visi barā ar suņiem, bet beigās uzgāja mēslu čupu. Izrādījās, ka somu tālbraucējs aizskrēja mežā pakakāt.Es tā arī nesapratu, kāda bija šī "joka" saistība ar sižetu. Atvainojos par neiecietību, bet es labprāt iekrautu strap acim šim cilvēkam. Kā vispār var laist ēterā šādu morālo kropli?Treknais mīnuss TV5.

E