www.sudzibas.lv Tutis trio nekvalitatīvi rati

Tutis trio - nekvalitatīvi rati

Veikalā "Chipolino" nopirku Tutis trio ratus (lietuviešu ražojums). Pēc astoņiem mēnešiem salūza ratu rāmis. Tagad jāpērk mazulim jauni rati. Netērējiet lieki naudu un nepērciet šos ratus. :(

N

M mamina 09.01.2010

nevaru piekrist, man ir Tutis rati, man vini kalpo jau 10 menesi un nekada vaina!varbut kadu braki biji nopirkusi!? :)

R ratiņtantiņ 04.02.2010

Pirmkārt pastāv taču garantijas remonts, aizejiet uz veikalu, salabos rāmi un brauciet tālāk. Kāpēc jāpērk uzreiz citi rati??? Otrkārt Tutis kvalitāte ir ļoti laba, man nav nekādu sūdzību!

A andris 08.06.2010

Mums ar saluuza raamis. Tutis Trio.
No sākuma plastmasas fiksatori ziemas aukstumā salūza. Tad Liepājā iekš RatuDepo tos salaboja - nomainīja uz metāla. Tad pēc tam pārlūza rāmim stienis. Principā nav sataisāms. Jauni rati welcome :)

N nika 21.01.2011

Nu nezinu kur jus braucat un ko darat ar tiem ratieM, bet tads luzum ir nereals, ko zem mashinas metat vinjus!
man ar ir Tutis trio, un varu pateikt ka baigi labie rati, ir ari garantija, bet nekas neluzt un neplist, es gan ieteiktu tadus pirkt, jo loti erti un samera viegli rati!