Vita Zariņa , Turība s docente

Izsaku līdzjūtību tiem, kuriem jāmācās pie šīs grāmatvedības maukas ( Vita Zarina). Parasti, ja ir kāda jauna viela, skolotāji dod kādu uzdevumu un arī atrisina to kopā ar klasi-kursu. Taču neglītai V.Zarinai patīk, ka studentiem nav ne jausmas kā pildīt uzdevumus, tāpēc viņa nerāda kā izpildīt kaut vienu uzdevumu. Un nedod dievs, ja tu kontroldarbā pateiksi, ka tu nezini kā to uzdevumu izpildīt, jo viņa neparādīja kā tas ir jārisina! Viņa bolīs savas neglīti tizlās acis un būs nesapratnē-kā tad tā!!! Tu neesi grāmatvedis? Neesi sapņojis kļūt par grāmatvedi kopš dzimšanas??!!! Viņa nav pedagogs pēc aicinājuma! Un arī laba grāmatvede viņa nav, jo, ja būtu, tad viņai nevajadzētu piepelnīties strādājot par grāmatv. pasniedzēju augstskolā!!! Izsaku vēlreiz līdzjūtību šitās maukas kursantiem!

Z zane 13.06.2008

nu gan rupeklis...:)

K krista 01.07.2008

Taa jau ir! Ja pasniedzeejs visu neiebaazh mutee, tad rodas neapmierinaatiiba. Varbuut vajag pameegjinaat kaadreiz pamaaciities, nevis cereet izbraukt sveikaa.

D DzjonisMazais 01.07.2008

Slima sunja murgi!

R Ronis 07.10.2008

Eu, nu galigi dzonitis galvu saspiedis. Zarinas kundze ir loti pievilciga sieviete un pasniedz gramatvedibu vienkarsi lieliski.

S silvija 07.10.2008

Lielais Džonis ir cilvēks ar mazvērtības kompleksu, kam patīk anonīmi izcelties... Iedomājies, pat niks ... "Lielais"

N nuucha 03.02.2009

Mācos pie Zariņas kundzes un jāsaka ka viņa ir viena no lieliskākajām pasniedzējām, kāda jelkad man ir bijusi! Nezinu kas šīs sūdzības autoram ir nogājis greizi!

A an 26.02.2009

mācos pie Viņas ne pirmo gadu, pretenziju nav, viss apmieruna... lieliska pasniedzēja - ideju un saprašanas viņai netrūkst, jo spēja pat mani iedvesmot :P

par to autoram derētu apdomāt profesijas izvēli, jo nejau visi spēj domāt līdzi..

L Lepi 25.03.2009

Tu galīgi atulbs esi, sliņķis vai izlepis B. dēliņš??? Es mācos šogad pie viņas. Super pasniedzēja, labi skaidro un ieskaidro, risina uzdevumus ar mums un bez mums. Atbild uz visiem jautajumiem-skaidri un saprotoši. Viņa ir uzaicināta uz viekslecijām, nevis viņa meklē piestradāt kautkur.

L Līga 07.04.2009

Traktorista kursi Tevi gaida ar atplēstām rokām, tur gramatvedība nav vajadzīga. Tīņu pumpa uzmētās vai zvaigzņu slimība piesējās???

E es 14.10.2009

Pasniedzēja Zariņa ir super! un augstskola nav viņas vienīgā darba vieta, viņai patīk būt pasniedzējai to var redzēt, ja klausās viņas lekcijas!!! laikam vaina ir tevī pašā, bet noteikti ne viņā!!!

M Maģistrants K. 24.11.2011

Šis sviests ir jāņem laukā un ceru, ka par goda aizskārumu šo rupekli un pamuļķi kāds sauks pie atbildības. Nožēlojami, ka tāds auns mācās augtskolā. Zariņa ir viena no vislabākajām pasniedzējām ar kādu man vispār ir nācies komunicēt.