Turība - Attieksme

Ja vien būtu zinājusi, kad izvēlējos augstskolu, ka Turībā strādā neciešami un iedomīgi cilvēki. Mācoties jau 2 gadus ir radies priekšstats, ka ja Tu neesi rīdzinieks, tad tajā augstskolā Tev nav ko meklēt. Attieksme un tas, kā konkrētās katedras darbinieki ar Tevi runā ir biesmīgi. Šajā konkrētajā situācijā runāju par tūrisma katedru. D. Vinkleres kundzei vien gribas kaut ko sliktu pateikt, par to, kādā tonī viņa runā. Attieksme un runas tonis ir tāds, ir kā students būtu zemāks par zemi, sūdīgāks par .... , uz jautajumiem atbild ar uzbraukumu, apmēram :"KĀ TU VARI NEZINĀT?". Reāls piemērs : man prakse šobrīd ies līdz 7. jūnijam, tā ir norādīts līgumā, taču prakses atskaite man jānodod 4. jūnijā pulkstens 15:00. bet vai kāds ir padomājis, kā man to dabūt gatavu, ja es praksē esmu Liepājā?Tā esot mana problēma, lai es meklējot cilvēku, kas speciāli vedīs, lai rakstu savai prakses vadītājai, kuru kā lielāko daļu rokā dabūt nevar, jo tā nav viņu patstāvīgā darba vieta... Vērtēšanas sistēma? kas tā tāda, cik rāda pieredze, atzīmes saņem pēc sejām, kurš nu pasniedzējam labāk patīk. Protams, ne visiem pasniedzējiem, bet šo gadījumu ir lielākā daļa, jau 2 gadu studiju darbā saņemu švaku atzīmi, kāpēc? lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, ir jāiet, jāmekē, jāskirien pakaļ skolotājam, kurš skolā ir 1x nedēļā un tad jau vien pie viņa grib tikt aprunāties tuvu pie 80 cilvēkiem. Ja gribi, kaut ko izlabot, vai Tevi neapmierina atzīme? MAKSĀA!Un tas tiešām, varbūt pat būtu pieciešams, bet ja maksā tādu summu 2200€ par vienu mācību gadu, piedodiet, atvainojiet, gribas kaut ko saņemt arī pretī, kā netikai, liekus izdevumus, pretīgu attiesksmi, ķerīša/paslēpju spēlēšanu ar pasniedzējiem un visu citu. Kā nekā skola sniedz man pakalpojumus un es kā klients maksāju par to naudu, un kā mēs zinam klientiem vienmēr ir taisnība, bet laikam ka ne Turībā. Katrā gadījumā, ja vēlies, ka pret Tevi izturas kā pēdējo.. un čakarē, tad ej un mācies turībā. Man šis bija jāpastāsta, lai neviens vairs nekrīt tādās lamatās, jo skola brošūrās un reklāmās, izklausās, kā super skola un sapņu zeme, bet tas viss ir bullshits.

L lunards 26.05.2015

viss ir vienkārši, vajadzeja uzreiz arī atzīmēt, ka praksi aizstāvēsi rudeni kopa ar visiem, kuri praksi iet vasarā un problēmu būtu nulle, tādēļ iesaku no sakuma visu pārrunat katedra un galu gala tas ka pati neesi kautko izdarījusi nav vērts sūdzeties šeit, šis ir ļoti stulbs raksts ņemot vēra, ka mācies augstskolā

D dzhonsonsful 26.05.2015

Rudenī kopā ar visiem? Smieklīgi, ka komentārus izsaka kāds, kurš pats nezin kā ir un vēl māca citiem. :) Rakstā ir pateikts viss, kas notiek vai pareizāk sakot nenotiek Turībā un pirms izteikt komentārus, kuri galīgi nav vietā, vajag mazliet arī padomāt. Katrā gadījumā paldies, par Tavu interesanto viedokli Luna-rd? :D

T trakotais 01.06.2015

dzhonsonsful ko tad Tu zini par Turību? esi garām gājusi?

A a_b 01.06.2015

Pilnībā piekrītu rakstā teiktajam par attieksmi. Mācos Turībā tikai pirmo gadu, bet šādas attieksmes dēļ nemaz negribas iet pie šiem cilvēkiem, bet rakstot visus darbus tas nemaz nav iespējams, un nav arī īsti augstāku spēku kam ziņot, jo tiklīdz kā atvērsi muti uz tevīm kāds, tā sakot, "uzēdīsies". Lekciju laikā skola likās ļoti laba, atsaucīgi pasniedzeji, interesantas lekcijas, bet kad nonācu līdz saskarsmei ar katedras vadītājiem, viss priekšstats par skolu diemžēl tika sabojāts.

V vieča 30.08.2015

8 gadus atpakaļ beidzu Turību. Nu ko lai saka ? Te ir savi plusi un savi mīnusi. Kas man Turībā patika? Komforta līmenis priekš studentiem. Ja salīdzina ar LU, kurā pirms tam mācījos Ģeogrāfos, tad Turībā bija patīkami ieiet kaut vai tajās pašās tualetēs - tās vienmēr bija tīras un sakoptas. Mācību telpas bija nodrošinātas ar modernu aparatūru un vienmēr bija tīras, ko nevarēja teikt par LU. Bet protams, bija arī mīnusi. Manuprāt pasniedzēji un viss mācību spēks LU bija krietni vien pārāks. Vērtēšanu sistēma Turībā dažbrīd bija ļoti neizprotama un bija pat gadījums, ka visa grupa bija spiesta (savācot parakstus) atteikties no vienas pasniedzējas, kura šķita ļoti nepiemērota. Dažbrīt pat šķiet, ka augstā maksa Turībā par studijām ir nevis par iegūtajām zināšanām, bet gan pat iegūto komfortu.