Biznesa augstskola Turība

Esli bi mne esho raz prishlosj bi vibiratj gde polu4atj visheje obrazovanie, to ja nikogda bi ne vibrala BA "Turība". Denjgi v etom u4ebnom u4rezhdenii berutsja prosto za VSJO!!! pomimo plati za obuchenie (dnevnoe-990Ls/god, ve4ernee-880Ls/god itd...), za kazhduju peresda4u prostoj kontroljnoj-2.50Ls (na4inaja s pervogo raza peresda4i), za zachet ili ekzamen-3.20Ls... no samoe vesjoloe, s 4em ja stolknulasj-eto moja diplomnaja rabota, kotoruju proverila i podpisala rukovoditelj, za kotoruju mne postavili ocenku na predzashite (polozhiteljnuju), za 24 chasa do goszashiti, postaili 3 balla i ne dopustili k zashite! obosnovav eto tem chto rabota okazalasj slishkom malenjkaja po objomu listov, ja soglasna s tem chto oshibka eto moja, ja vedj pishu etu rabotu, no togda naprashivaetsja vopro, ZACHEM NUZHNA PREDZASHITA?-gde u menja polozhiteljnaja ocenka, ZACHEM NUZHEN RUKOVODITELJ DIPLOMKI?-esli oni mne ne ukazali na moi oshibki ili nedodelki... Ja ne odna v etom slu4ae okazalasj... moja podruga napisala diplomku, ejo proverila i podpisala ejo rukovoditeljnica, kotoraja zhe potom i proverjala ejo na predzashite, i vdrug ni s togo ni s sego postavila ej 3 balla i skazala chto eto plagiat! vopros-pochemu ona uzhe ocenila etu rabotu i podpisala ejo sobstvenno ru4no?? mozhet oni svoju rabotu sovsem ne delajut, ne proverjat raboti studentov, chto dolzhni delatj, t.k. polu4ajut oni zarplatu iz nashih deneg... hotja 4esno po opitu mogu skazatj, oni ne rabotajut stoljko, skoljko oni zarabativajut!

T

I iveta 13.12.2006

Turība ir liels vārds bet vairāk nekā tur nav.Kur skatās akreditācijas komisija.Kvalifikācijas darbu aizstāvēšana tas ir liels fars kur komisija sastāv no Turības pasniedzējiem,kā arī nav neviena cilvēka no malas.Valsts eksāmens tā saucamais.Gribi maksāt naudu tad iestājies Turībā un neko nedari.

I ilze 14.12.2006

Es piekrītu tam visam par Turību, Jo esmu pati ar to saskārusies.Kad darba devējs izdzird vārdu Turība uzreiz aizver durvi.Ar Turības diplomu var strādāt par sētnieku.

J Jula 16.06.2007

Ja toze zakon4ila Turibu, i o4enj dovolna. Skazu tak, kto ho4et u4itsa, i ne dopuskajet dolgov- tot vsem dovolen. za vse 4 goda, ja ne razu ne platila dopolnitelnuju platu.A dvoe6niki vsegda 4em to ne dovolni.

M Marfa 17.06.2007

Turiba- prosto klass. Tam k tebe otnosatsa kak k cheloveku, kak k klientu. A predzachita, devushka, nicego ne reshaet. glavnoe ocenka za recenziju.nado bilo luchshe vibirat rukovoditela. ved vibor sushestvujet.

E Elina 08.09.2007

Pati sogad pabeidzu sho augstskolu. Minusi ir visur, bet visaa visuma esmu loti apmierinaata, ja izglitibas kvalitate ir tas naudas verta, un tas, ka Turibaa ir viegli dabut diplomu, ir pilnigas mulkibas. Atrodiet vel kaut kur tik pieredzejusus un profesionalus pasniedzejus, izremontetas un modernas telpas un musdienigu, plashu biblioteku (gramatas pasham vispar gandriz nav japerk, kas ieekonome milzigas naudas summas, salidzinajuma ar macibam taja pasha LU) par tadu naudu. Turklat vismaz par savu turisma fakultati un tas dekani gribu teikt tikai pasus labakos vardus. Paslaik turpinu macibas ASV un man sheit University of New York, kas ir viena no lielakajam un prestizakajam ASV teica, ka tik profesionali noformetu un kvalitativu diploma pielikumu, kuru man izdeva Turiba, vini vel nevienam nav redzejusi. Es patiesam noverteju to, ko man devusi shi augstskola. Bet tiem, kas negrib macities, visur bus slikti.

K Kaspars 27.11.2007

1. raksti latviski! ta ir latviešu skola!2. Skola ļoti labi3. ja nevari maksat ar savu dumjumu, tad nelien tur!4. pats tur macos un esmu loti apmierinats ar visu!

I Ieva 22.05.2008

Par Turību varu teikt visu to labāko. Mācos Sabiedrisko attiecību fakultātē. Ja ir bijušas kādas problēmas, vienmēr ir izdevies dialoga ceļā ar vadību visu atrisināt. Pasniedzēji ir zinoši, pretīmnākoši. Par katru mācību parādu ir jāmaksā, bet tas tikai motivē darīt visu noteiktajos termiņos un kvalitātē. Un tas, ka darba devēji "aizver durvis" tiklīdz izdzird Turības vārdu ir pilnīgas muļķības. Lai gan mācis tikai 2. kursā un man ir tikai 20 gadi, es jau strādāju savā jomā un man ir labi apmaksāts darbs. Turklāt, kad vēl meklēju darbu, nekur nesaskāros ar negatīvu attieksmi pret šo augstskolu. Tieši otrādāk... darba devēji bija iepriecināti, ka nenāku no Stradiņiem vai Latvijas Universitātes. Turība sniedz Latvijas darba tirgū reāli nepieciešamās zināšanas, nevis tikai sausu teoriju. Domāju šeit mācīties arī maģistrantūrā.

Z zane 12.06.2008

Ja pareiz sapratu, meitene sudzas, ka draudzenes darbam ielika vertejumu, bet tad pateica, ka plagiats?bet ka var but savadak - pasniedzeji tacu nezina visus darbus no galvas!! ka tad savadak plaġiatu atklaj, ja ne laika gaita, kaut kur uzduroties kaut kam lidzigam vai pat tadam pasam darbam??

A Alise 13.06.2008

macijos Turiba: viss ok
stradaju vairakas starptautiskajas kompanijas Baltijas limeni - pieredze ieguta TMC ljoti noderiga
un NORMALS darba devejs skatas uz cilveka potencialu neviss tikai uz diplomu - ja izvelas pec diploma tad var dabut "kruto" LU studentu kurs neko nemak ne teoretiski ne praktiski!

J Juris 06.01.2009

es saskaros ar tadu pasu situaciju, kad mana kursa darba vaditaja parakstija manu kursa darbu, pasakot ka ir labi. Aizsatavejot mani apdirsa pa pilnu, un teica ka tema vispar neatbilst darbam, dabuju 3, a ko es budama 1 kursa saprotu ? aizgaju uz katedru prasit kas ta par attieksmi un kas par pasniedzejeiem kas parbauda darbus, uz ko dabuju atbildi, ka tris galvas komisija ir gudrakas !! un ka darba vaditaju samainit nav iespejams !!! ...starp citu tada pasa situacija bija ari mana kursa biedriene kurai ir ta pati pasniedzeja...

J Juris 06.01.2009

Kaspar ! Kas tev teica ka tā ir latviešu skola ? nu neuzvedies tu tā kā tāds fašists !!

S Sintija 26.02.2009

"...darba devēji bija iepriecināti, ka nenāku no Stradiņiem vai Latvijas Universitātes...".

Ieva, draudziņ, tu pati saprati, ko te uzrakstiji? :D Latvijas Universitāte un Stradina universitāte ir Latvijas senākās prestižākās augstskolas. Tava Turība pat blakus nestāv. Droši vien tavs darba dēvējs pats pabeidzis Turību, tāpēc arī saka, ka priecīgs.
Valsts mācību iestādes nekad nebija vienlīdzīgas ar privātajām skolām. Tava Turības izglītība ārezemēs nekad nebūs atzīta, jo privātās augstskolas pasaulē nav uzskatāmās par prestīžām mācību iestādēm, atšķirībā no LU piemēram.
Gribi pierādījumu?... Tu kādreiz esi redzējusi kaut kur, ka LU vai Stradiņi sevi reklāmē ?... Nē ! Jo tādām augstskolām reklāma nav nepiecešama, jo tava Turība Latvijas Universitātei nekad nebūs konkurents. Bet drīz sāksies atkal izvēles posms nākamajiem studentiem un tu redzēsi, ka atverot internetu, uzreiz " prestiža" Turība, RSEBAA, LBK un tā tālāk. Ceru, ka tagad saprati, ko nozīmē Turība.

G grrr 05.05.2009

Piekritīšu Sintijai.
Pašai ir nācies ar to saskarties - cik zems izglītības līmenis ir BAT salīdzinot ar LU vai citām valsts augstskolām. Un vēl jo zemāks tas ir darba devēju acīs.

K Kapars to Jurim 25.06.2009

Muti ciet, krievs!

K Kristīne 23.11.2009

Pašlaik mācos Turībā, pretenziju praktiski nekādu. Pasniedzēji, lielākā daļa ir ļoti pretimnākoši un saprotoši. Ja nav zināms, kur un kā iegūt informāciju - palīdzēs, izskaidros. Tai pašā laikā LU EVF lietvedes ir ļoti neapmierinātas, ja students kaut ko nezina vai nevar atrast. Tai pašā laikā LU diplomu tomēr darba tirgū pagaidām vērtē augstāk, bet mēs jau nevaram zināt, kas būs nākotnē.

L Lina 23.11.2009

Ja polnostju soglasna s avtorom etoj zalobi.
U menja 1:1 takaja ze situacija. Napisala diplomku. Na predzawite vse bilo otli4no. I za 24 do zawiti ( kak i u tebja) ja uznaju 4to u menja 3.
Pipec...ja v woke. Kak tak...zvonju etoj svoej prepodwe tipo kak tak, vedj na predzawite vse vedj bilo horowo, po4emu u menja 3. Ona tipo mne nu na predzawite oni vedj mogut ne 4itatj tvoju rabotu. Ja prosto v woke. 4TO ZNA4IT NE PRO4ITATJ? KAK TOGDA MOZNO DOPUSKATJ STUDENTA DO PREDZAWITI? pIPEC JA voob6e v woke bila... Kakie tam voob6e sidjat u4itelja? Im toljko na bazar pomidorami idti torgovatj, a ne studentov u4itj.
A eta tupaja prepodwa, potom voob6e svalila iz Turibi. Ja k nej prihodila na konsultaciju- ona ni4ego mne na nih ne govorila. Smisla 0 hoditj k takomu prepodu konsuljtirovatsja s diplomkoj.
4to eto za prepodavateli tam rabojut? Im vse do 1 mesta. Im nahren ne nuzna tvoja rabota.

M Margo 24.11.2009

Ejet mācīties LU, es pati pabeidzu, ļoti apmierināta. Ar diplomdarbiem nekādas problēmas nebija...vispār nebija nekādas problēmas! pasniedzējas ir labas, viemnēr palīdz...

S sumbrs 12.12.2009

Njā, atliek vien pasmieties par dažu labu komentāriem, kuri acīmredzami balstās uz ''viena tante teica'' motīviem. Man ir divu skolu pieredze- šeit minētā ''krutā'' -RSU ESF, kur iegūts bakalaurs un pašlaik studijas BAT(maģistros) un viennozīmīgi varu teikt, ka Turībai mācību procesa līmenis ir daudz labākā līmenī kā RSU. Protams, nezinu kā ir studēt BAT bakalauros...

M Murdoc 22.02.2010

Maksaju ap 900 ls SEMESTRĪ par 2 dienam nedela.. forsi? par tadu naudu es varetu atlauties privatskolotajus visos priekshmetos.. (pilnigi nopietni)..
Nepatik shi augstskola, bet nevaru ari teikt ka kada cita ir labaka, jo shi man ir 1. Hmm par majasdarbiem.. nu shaja semestri esmu izdarijis kadus 3/4 majasdarbus.. parejo laiku geimoju majas un garlaikojos.. un vesi varu uz 7, 8 dabut atzimes ar, praktiski, 0 piepuuli.. starp citu esmu no anglu grupas, kur mums vel nav iespeja gut stipendijas - jo esam "internacionala" grupa, pff... tapec stimuls pec labam atzimem ari nav.. :/ nu ko, vel tikai 2 gadi un nedaudz, un bushu so sviestu pabeidzis.. pec tam jadodas magistru uz arzemem macities, jo latvija labu izglitibu nu VIENKARSHI NEVAR dabuut!

P.S. un tada sajuta ka te daziem ir vai nu samaksats vai ari vnk noligti lai ieliek ari kadu labu vardu... :) labu skolu nav, jāizvelas mazāk sliktakā...

E Erika 13.05.2010

Tam, kurš nemācās un pret studijām attieksme ir pavirša, labāk sēdēt mājās vai uzreiz iet strādāt par sētnieku, jo nav skolas vaina ka studenta galva ir tukša!
Es pati esmu pabeigusi Turību, jā tur ir dārgi, bet mācības ir grūtas, īpaši diplomadrbs - ļoti grūti un depresīvi, bet kas centās, tas arī palika vinnētajs. Tā kā paši esat vainīgie!!! Ja smadzeņu nav, nu tad...