Turbina.lv Lienes iela - Krāpšana

Labdien. 1.5 gadi atoakal iegādājos turbinu mašīnai Reno Espace 1.9Td 2003 Gada.Par 350 eiro. Sieva nobrauca 3000km un turbina nojuka. Griezos ar bojāto turbinu uz minēto servisu. Atbilde skanēja par cik jus mainijāt citā servisā un viņi esot neprofesionāļi mēs garantiju nedosim. Kaut neviena vārda kad pirku neminēja ka jāmaina pie viniem. Teica perciet vel vienu turbinu atkal par 350 eiro mēs jums nomainīsim izmazgazim motoru izputejaa kautko jāgriez arā tad mēs garantēsim. Sieva atkal nobrauca nepilnus 5000 km un turbina pagalam. Kaut es atkal pirku un dariju kā servus minēja. Tagad griežos pie viniem lienes ielā, un atbilde skan šāda tad tomēr motors vainīgs perciet jaunu. Tak viņi man garantēja viņi paši sava servisā motoru tirija secinãja ka vus kartibã. Kam tad tā garantija solītā? Kaķim zem astes... Luuk 700 eiro pa vējam..

K

Y Y7zd9xQWgf 17.10.2017

Visi turbīnu remonta servisi ir krāpšanā, neviens negrib dod garantiju.
Tāpēc es pats remontē turbīnu draugu garāžā, pasūtiet kārtridžu no ebay, aliexpress, izdevumi 50-150€, ne vienmēr ir nepieciešams mainīt visu kārtridžu, pietiek ari to, ka nomainīt vienu lāpstiņu.

T Turbina.lv 23.01.2018

Cienījamais Kumbals!

Acīmredzot, Jūs neesat pietiekami sagatavots, ievietojot savu negatīvo, acīmredzami pēc pasūtījuma sagatavoto un viltus materiālu.

Pirmkārt, Renault Espace turbīna nekad nav maksājusi 350 eiro. Maiņas cena vienmēr ir bijusi 230-250 eiro. Summa 350 eiro, kuru acīmredzami Jūs paņēmāt no mūsu mājas lapas, iekļauj sevī depozītu par Jūsu veco turbīnu.

Otrkārt, garantija mūsu turbīnām - 24 mēneši. Ja Jūs griežaties pie mums garantijas gadījumā, Jūsu garantijas kvītī jābūt mūsu atzīmei par to kādēļ jums atteica garantijas remontu, vai tika veikta turbīnas maiņa.

Treškārt, mūsu turbīnas ir apdrošinātas pret jebkādiem bojājumiem, pat tad, ja tā nav mūsu vaina, mēs mainām šādu turbīnu Bezmaksas ! Tas ir norādīts garantijas kartē, reklāmā un mūsu mājas lapā.

Mēs esam viens no retajiem, un iespējams, vienīgais turbīnu atjaunošanas uzņēmums Latvijā, kurš iet pretī, lai klients paliktu apmierināts, pat tad, ja tas nav garantijas gadījums. Tieši tāpēc, simtiem profesionālo auto aprūpes centru ir mūsu pastāvīgie klienti.

Tomēr diez vai Jūs to ziniet, jo Jūs nekad neesat bijis mūsu klients, bet gan mūsu konkurents, kas savā darbā izmanto netīrās metodes.

Ja mēs kļūdamies, varat vienkārši ievietot ieskenētu vai nofotografētu mūsu garantijas karti un atstāt savu tālruņa numuru, lai mūsu menedžeris ar Jums sazinās, lai atrisinātu problēmu.

Ar cieņu pret mūsu klientiem un partneriem, TURBINA.LV

Уважаемый Kumbals!
Очевидно, Вы недостаточно подготовились, чтобы разместить свой негативный, явно заказной и лживый материал.

Во-первых, турбина на Рено Эспейс никогда не стоила у нас 350 евро. Цена на обмен всегда была 230-250 евро. Цифру 350 Вы, очевидно, взяли с нашего сайта, на котором в цену включен депозит.

Во-вторых, гарантия на нашу турбину - 24 месяца, и если бы Вы вернули нам турбину по гарантии, у Вас должен был остаться гарантийный талон, где указаны либо причина отказа в гарантии, либо отметка, что турбина заменена.

В-третьих, наша турбина застрахована от любой поломки, и даже в случае, если поломка случилась не по нашей вине, мы отдаем следующую турбину БЕСПЛАТНО! Это указано в гарантийном талоне, в объявлениях и на нашем сайте.

Мы одна из немногих, и возможно, единсвенная компания по реставрации турбин в Латвии, кто избегает конфликтных ситуаций и идет навстречу клиенту даже в негарантийных случаях. Именно поэтому сотни профессиональных автосервисов являются нашими постоянными клиентами.

Однако, Вы вряд ли это знаете, так как никогда не являлись нашим клиентом, а скорее нашим конкурентом, использующим грязные методы в своей работе.
Если мы ошибаемся, Вам не составит труда разместить скан с нашего гарантийного талона, и оставить свой номер телефона, чтобы наши менеджеры связались с Вами для решения проблемы.
С Уважением к нашим клиентам и партнерам, TURBINA.LV.

C Casper Matveyev 16.05.2019

Sudziba nav nekadu pieradijumu.