www.sudzibas.lv Tukuma slimnīca Ārsts ķirurgs Māris Stalts

Tukuma Slimnīca - Ārsts ķirurgs Māris Stalts

Labdien.vēršos pie Jums ar sūdzību sakarā ar daktera Māra Stalta attieksmi pret pacientiem,ņirgāšanos..
Teksts "vācaties nost, labāk vispār nebūtu nākuši".
"Es tev neprasu kur tev sāp,sēdi un klusē"(notikums nmpd).
Lūgums reaģēt uz šo situāciju,turpmāk vizītes pie šī ārsta tiks ierakstītas un nodotas masu medijiem.Ar šādu attieksmi slimnīcā strādāt nedrīkst.

I

V Valdis dzelzkalejs 06.06.2017

Daktera attieksme pret pacientu.tā ir ņirgāšanās par cilvēku. Ar šādu attieksmi viennozīmīgi strādāt par dakteri ar pacientiem nevar.

A Armanix 08.01.2023

Sveiki šodien man ari Tāda pate situacija bija ar Dakteri Māri Stalts es nekad nedzirdēju kā dakters tā var runāt ar pacientiem ! tads nepieklājigs un attieksme pret pacientiem vnk 0 !

A Armanix 08.01.2023

es Vnk nesaprotu kā tads cilvēks var strādat tāda Amatā kā cilvēku runas intelekts vinam tāds nepastav ! Jeb vina vecums
to noveda jeb ja vins ir tik vecs tad jaiet sėdet mājas jaieet sen pensija!

A Andris Veirins 12.10.2018

Piekrītu visam teiktajam, arī pret manu tēvu pensionāru izturējās kā suns un runāja kā ar bomzi. Ļoti nepatīkams cilvēks, iedomīgs, rupjš un neatbilst savam amatam.

V Valdis dzelzkalejs 13.10.2018

Tāda attieksme no daktera puses nav pirmā reize. un tai pašā laikā slimnīcas vadība cenšas tam visam pievērt acis