www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Slikts, nekvalitatīvs serviss ar krāpniecības pazīmēm

TSC Serviss - Slikts, nekvalitatīvs serviss ar krāpniecības pazīmēm

Telefons ar iebūvētu bateriju, nepilnus 5 mēn. vecs - nelādējas, pie lādētāja stāv un izslēdzas. Nelādējas - pie dzīvības nevar dabūt. Pēc remonta atdod atpakaļ tādu pašu- esot pārstartēts un problēmas neuzrādas. Pēc dažām dienām atkal tas pats - braucu 2. reizi atdod atpakaļ atkal tādu pašu - problēmu neesot. Pēc nedēlas atkal tas pats. Jau negribas ar viņiem runāt vispār. Krāpj kā tik var.Viss esot normāli.

V

M Miky 03.10.2017

A varbūt lādētājs sačakarēts? :D

T Tong Po 03.10.2017

Ja Tu pati savam telefonam problēmu redzi ik pa dažām dienām - kā Tu domā, kā servisa čaļi to problēmu var atrast? Viņi tak nav ekstrasensi - serviss strādā pēc fakta: ir vērojams darbības traucējums - nosaka, kas traucējumu izraisa, kas ir defektīvs - salabo/nomaina vainīgo komponenti.
Pie tāda defekta var but pie vainas da jebkas, ieskaitot kabeli, kam ir kāda dzīsla pušu, ja nelādē, barošanas bloku, un arī teju vai jebko iekš Tava telefona.
Saprotams arī klients - nav forši, kad manta nedarbojas. Šādā situācijā nav jāspazmo, bet ar servisu jārunā, kādi ir risinājumi, ko darīt konkrētā nestandarta situācijā. Ar sūdzībām un kliegšanu neko nepanāks! Tikai sev un servisa čaļiem nervus čakarēs!

V Vaira 05.10.2017

Protams ka mēģināju arī ar citu lādēt. Neesmu galīgi blonda. Lai tad viņi uzlādē nepārstartētu. man jau nav pirms katras lādēšanas jāpārstartē telefons. Lai sataisa, ka vismaz nav kādu gadu jābrauc pie viņiem. Man ir arī citas lietas ko darīt kā braukt katru nedēļu bez rezultātiem. Tikai jāgriežas augstākās instancēs un ja iesaista vēl Bez tabu tad vispār viss super ātri atrisinās. diemžēl tā tas ir.

V Vaira 05.10.2017

ja divas reizes man vispār nekas nav izdarīts un salabots, tas ir labs serviss?