TSC Serviss - Ļoti slikts serviss

Nodevu uz garantijas remontu savu Samsung Galaxy S7 Edge, kuram jau no rūpnīcas bija priekšējas kameras brāķis (to atzina ari servisa). Taču, garantijas remontu man atteica, jo man uz skaļuma pogas bija neliels nobrāzums. Viņi to pozicionēja ka tur ir bijis liels trieciens, un neko netaisis. Ļoti skumjš serviss.

E

T Tong Po 05.07.2017

Tā nav servisa problēma, bet gan ražotāja nosacījumi. Serviss atsaka garantiju tikai un vienīgi vadoties pēc ražotāja noteikumiem. Un jā, bieži nākas dzirdēt, ka ar Samsung tā ir.
Un, ja nu šaubies par servisa lēmumu - vienmēr var ražotājam (ne servisam) par konkrēto gadījumu uzrakstīt atsauksmi facebookā. Varbūt palīdz, ja negribēs publiski bojāt savu tēlu.
Labā ziņa ir tā, ka bez Samsung ir virkne citi labi telefonu ražotāji. Veicot nākamo pirkumu Tev ir izvēle!