www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss krāpšana, slikts serviss

TSC Serviss - krāpšana, slikts serviss

LMT man pārdeva brāķētu planšeti. Tsc sabojāja to vēl vairāk un nodevu atkārtotā remontā. Nu jau 2 mênešus sūta sms, ka remonts tiek pagarināts. Lmt sūta rēķinu par produktu, kuru nelietoju. Tad vel bridinajumu atsuta un vienpuseji lauz ligumu. Gan tsc gan lmt ir krāpnieki un par kvalitāti un klientiem tiem ir nospļauties.
uzzināju, ka tsc strādā alkoholiķi un nariki-nekvalificēti jefiņi, kas laiž luni. Arī lmt "klientu centros" to var novērot. Laikam nevar atļauties normālu personālu.

Janis Zlemešs 17.04.2018

Es laikam dzimis kādā "laimes krekliņā"!T-2 nujau kā 15 gadus, visasplanšetes un telefoni pirkti tikai tur!Un nekādu problēmu!

Sigita Bronze 18.04.2018

Paga - man tas pats ir ar Tele2 :D
Es paņēmu sestdien, 14.04 datoru (pielikumā scrīni no vakardienas) - izsaucu savējo meistaru, kuru pazīstu ilgi, parāda man - procesors - 1,1 Ghz :D - aiznesu atpakaļ, saku, ka vālos atdot (14 dienu atgriešanas termiņš) - man saka - mēs sūtīsim uz remontu, tad saņemsiet - es pārdevējai 3-99 reizes teicu - vēlos atgriezt datoru - ideālā kārtībā, - mani neapmierina tas, ka internetā viens, bet ofisā saņemu citu.
(P.S. - tagad datoram "nejauši" atlaide - pirms 4 dienām nebija :D - bija 16,99, tgd 12,99 euro :D )