tsc-dtmobile-lmt - remonts

iedevu garantijas remontā SE W760 ar skaļruņa defektu (čērkst) .nākošajā dienā esot gatavs -palietoju un konstatēju ka nečērkst, bet dzirdēt neko nevar -klusa skaņa arī uz max skaļumu .pēc atkārtota remonta apgalvoja ka nomainīts skaļrunis .palietoju 1 dienu-sapratu ka atkal ir normāls skaļums un atkal čērkst, tātad loģiski nekas nav mainīts .trešajā reizē kad pateicu, ka būs nepatikšanas tiešām nomainīja detaļu. pēc garantijas ar citu defektu nodevu -paziņoja ka jāmaina 2 dārgas detaļas summa ar darbu ap 42ls. -aiznesu uz citu remontu -salaboja 2, 5 reizes lētāk nomainot vienu detaļu . uzskatu ka šāds bizness bojā ar tsc saistīto firmu LMT un DT Mobile prestižu .

A andris berzins 22.12.2012

Atdevu TSC kantorī savu Nokia C5-00 trešajam garantijas remontam, nomarinēja pusotru mēnesi un beigās paziņoja, ka garantijas nav jo tas ir bijis mitrumā.Vai telefons būtu glabājams sausā skapīti, +20 grādos?