www.sudzibas.lv Troja mobings darba vietā

Troja - mobings darba vietā

Mans vīrs augustā sāka strādāt jaunā darbā - uzņēmumā Troja. Cilvēks 4 gadus bija bez darba un ļoti priecājās, ka beidzot var strādāt, bet izrādās kolektīvā ir kāds Normunds Grabovskis, kurš nepārtraukti tiranizē un nepamatoti brūk virsū. Gan tikai vārdiski, jo visur ir kameras. Priekšniecības attieksme - pilnīgs ignors. Viņi tic Normundam Grabovskim, bet vīram lika uzrakstīt atlūgumu. Attēlā personāldaļas persona

R

Nandia 02.10.2013

Un kāpēc personāldaļas darbinieces foto?!? Vai tad viņa ir Normunds??? Jūsu sūdzība tak par Normundu, tad kāpēc izliekat cita darbinieka foto??? Un vai juns ir zināms, ka publiski izlikt cita cilvēka fotogrāfiju bez paša cilvēka atļaujas ir likuma pārkāpums!?!?!?!?!

J ja? 02.10.2013

Kā to saprast, lika uzrakstīt atlūgumu? Liks nošauties, arī to darīs? Un vsp darba vietā jāstrādā, nevis jākasās un kaut kas jādala. Nepatīk kāds cilvēks, vnk ignorē.
Un, diemžēl, 4 gadi bez darba jau ir smaga rādītājs.

Likumsargs 02.10.2013

Ja uzņēmumā ir mobinga vai bosinga pazīmes, tad vajag runāt ar vadību un vākt pierādījumus. Tiklīdz pierādījumi ir savākti, tā vajag griezties VDI ar iesniegumu! Par šādām izdarībām uzņēmuma vadītājam draud naudassods no 250 - 5000Ls

A AK79 02.10.2013

Ir tikai divi savstarpeeji saistiiti jautaajumi:
1. Kaapeec nav Normunda bildes?
2. Kaapeec ir ievietota apskatei personaaldaljas darbinieces bilde?
AK79

A Ass27 03.10.2013

Ak Tu nabadziņš, vārdiski pazemoja... :D Man domāt, ka tavs vīrs vnk nevēlas strādāt.

G gatis72 03.10.2013

Marasms, vajadzēja Normunda bildi nevis nevainīga cilvēka.

V Vadim 04.10.2013

Какая странная семья у вас. Муж4 года (!!!) не работал, а жена выкладывают фотку человека, который вообще не причём. Муж очень боится сфоткать Нормунда, как я понимаю.
Странная ситуация, вобщем.

V Vadim 04.10.2013

Вариация на тему:
Мне очень не нравится охранник в клубе, но я его сфоткать не могу, потому что боюсь от него песдюлей ворвать, если он увидит, что я его фоткаю. Поэтому выкладываю фотографию барменши из этого клуба =)))

Если ситуаця тяжёлая, то не смешно, извините, конечно. Но путь решения ситуации вы весьма специфический выбрали.