www.sudzibas.lv Trodo.lv Dublis Nr.2. Bojāta prece

Trodo.lv - Dublis Nr.2. Bojāta prece

1 problēma bija tā, ka nevarēja laikus sagādāt manu radiatoru. Beigās strīdu atrisinājām ar atlaidi dažiem nākamiem pirkumiem. Ok. Preci beidzot šodien saņēmu pēc 8 dienu Ilgas gaidīšanas... Atnākot īsziņai biju bezgala laimīgs, izņemot paku un atvērot to mājās visa laime pazuda... Brāķis, vai arī tīšām bojāts - nevar saprast. Vārdu sakot: bija iekšā jābūt prettriecienu izturīgam plastikāta maisiņam ar tādiem kā kvadrātveidīgiem uzpūstiem ar gaisu nodalījumiem... Visi ir cauri, ne par kādu izturībai pret triecienu nevar pat runāt. Bet tas vēl būtu ok un es klusētu. Bet viena no izejām radiatoram ir bojāta, nu pat nezinu kā tagad viņu uzstādīt, bet cik es sapratu no meistara (kuru no sākuma nebija plānu piesaistīt) par maksu to var mēģināt izlabot... Foto pielikumā būs, ja pievērs uzmanību vienai no izejām (apakšējai) , viņa nav apaļa, bet ir olveida un ir salocīta, cik sapratu no meistara mēģinot atlocīt to atpakaļ ir variants ka traislais alumīnijs pārlūzīs. Forši, ko, jo tālāk jo vairāk liekas ka esmu izredzētais: d ja kādam vajag varu uztaisīt papildus foto.

Papildināts Vladimirs Nikandrovs 18.11.2020

Beigās par 10 eiro visu sataisīja pazīstams virpotājs, bet škrobe joprojām ir. Vai var uzskatīt problēmu par atrisinātu? Varbūt

T Taisnīgums99 17.11.2020

Jaa, itkaa kads speciali bojaatu Jusu preci! Ja ir paranoja tad jaameklee palidziba.

V Vladimirs Nikandrovs 18.11.2020

Manuprāt es Jūsu viedokli nebiju jautājis.