www.sudzibas.lv Triatel Nekompetence un cilvēku apmāns

Triatel - Nekompetence un cilvēku apmāns

Sveiki visiem!Esmu saskārusies ar ļoti nepatīkamu situāciju sadarbībā ar Triatel jeb AS"Telekom Baltija". Decembra sākumā biju sava interneta meklējumos, āķīgās reklāmas un akcija mājaslapā pievilināja un gāju slēgt līgumu. Atnākot uz dīleru centru mani sagaidīja jauns puisis un vīrietis gados, uz maniem jautājumiem par interneta plusiem un mīnusiem nespēja atbildēt un komentēt neko nevarēja, līgums tika gatavots vairāku desmitu min ilgumā, jo esot vaina sistēmā un vadība nedod tik ātri akceptu. Pārskatīt līgumu uz vietas deva tik pāris min.Pārlasot pēc tam konstatēju nepilnības. Atgriezt modemu 2 ned.laikā nebija iespējas, jo devos ceļojumā Kad parakstīju to, netika minēts neviens vārds par izmaksām, uzstādīšanu un citām lietām, kas noteikti kā jaunam klientam būtu jāzin. Patreiz dzīvesvietas maiņas dēļ šis modems nav nepieciešams un lai lauztu līgumu kompānija pieprasa 142.00 EUR kompensāciju par modema iekārtu, par kuru mājaslapā toreiz nekas netika pieminēts. Nerunājot jau par to, ka solītā ātruma vietā par neatbilstoši augstu cenu saņēmu pretī knapi ejošu internetu, kuru lietot normāli nebija iespējams iespējams, tas arī tika zudis vairākas reizes, centos problēmu risināt telefoniski, bet saņēmu pretī tikai nekompetentas konsultācijas. Kā arī rēķinu par janvāri saņēmu tikai februārī kopā ar tekošo rēķinu.Tagad esmu dilemā - atvadīties no 142 EUR vai ik mēnesi maksāt par pakalpojumiem, kurus neizmantoju. SILTI NEiesaku šo tirogtāju!

M Mierinsh 10.03.2015

neticas ka liiguma nekas nebija teiktss

L lamarket 10.03.2015

Mierinsh neiet runa par to, kas bija minēts līgumā.

T trakotais 16.03.2015

atkal kārtējais līguma nelasītājs sūdzambībele. Šādi raksti ir smieklīgi un tracinoši, paši nelasa taisa ziepes un pēc tam sūdzas, cik visi ir slikti. Cilvēki atveriet acis un iemācieties lasīt un dzīve kļūs vieglākā, kā arī iesāku iemācīties domāt, tas arī dzīvē noderēs.

J jaunnais 23.03.2015

ko lai saka, pats vain'igs

L lamarket 24.03.2015

Trakotais neesi pamanījis, ka mājaslapas nosaukums ir SŪDZĪBAS.lv?

J juris2000 14.09.2015

Triatel ir zagļi!