www.sudzibas.lv Triatel ATTIEKSME PRET KLIENTU

Triatel - ATTIEKSME PRET KLIENTU

Nevienam neiesaku Triatel i-pakalpojumus. Viss ir labi kamēr neizdomājat uz laiku palūgt atslēgt i-netu vai nedod dies'lauzt līgumu ar viņiem! Attieksme pret pastāvīgajiemklientiem ir alu cilvēku līmenī. Veselu gadu lietoju šo inetu (par kavalitāti nesūdzos, bija ok!), bet kad noplīsa mans dators un lūdzu uz laiku atvienot i-netu, jo loģiski nevaru to tagad izmantot - pretimnākšana absolūti nekāda! Tas notika 3.maijā.Operatore sašutumā jautāja - nu kur jūs bijāt 30.aprīlī? Diemžēl nevarot neko vairs darīt, visi rēķini par maiju jau izveidoti un man būs jāmaksā arī par maiju.Bet es nevienu dienu maijā nevarēju izmantot i-netu! Pēc tam zvanīja "klientu personāla daļas vadītāja" un piedāvāja, ka tomēr varēšot man atslēgt uz laiku to i-netu, bet par maiju tomēr būšot jāmaksā, ko vēlāk "atdošot", kad atkal pieslēgšos atpakaļ! Neko jau attieksme - naudas plēsēji pretīgie! Aizsūtīju iesniegumu, ka laužu līgumu ar šo firmu un uzskatu par absurdu maksāt par pakalpojumu, ko neesmu ne vienu dienu izmantojusi. Pēc 2 minūtēm zvanīja t'apati vadītāja un skaļā balsī sāka bļaut klausulē - jums vienalga būs J-Ā-M-A-K-S-Ā!!!, ja nē - mēs jūs pa taisno uz C-R-E-D-I-T REFORM!!!
Samaksāju un nekad mūžā vairs nesaistīšos ar šo firmu un neiesaku nevienam! Attieksme pret klientu ir vienkārši šokējoša!

E

I Imants 26.05.2009

Man arī bija Triatel internets.
Vēl viņiem ir tāda lieta kad pārtērē interneta pakalpojumus, smiekli nāk pa astoņām dienām man iznāca pa virsu pieslēgumam kādi 14 ls., ja lauzīsi līgumu maksāsi soda naudu par līguma laušanu!
Iesaku tagat LMT internetu, viss normāli, lētāks, ātrāks!!

A A 23.06.2009

Triatel reāli ir ļoti lēns un klientam ne pretīm nēkošs kantoris!

S Santa 30.06.2009

Nesaprotu kā vēl eksistē šis TRIATELS????? Man bija bezvadu i-nets, kurš bija jau lēns, ar kuru nevarēja, ne radio klausīties, ne kādu video noskatīties(piem. raidijumus, kurus neredzeju, jo tie vispār nevērās vaļā) par mūzikas, filmu lejuplādi vispār varēju aizmirst un vienu dienu mēs noņēmām ierobežojumu, jo tiešām, reāli izmantot pilnvērtīgi i-netu nebija iespējams [nekur eiropā ar bezvadu internetu šādi joki nebija piedzīvoti!!!] viss bija normāli un tad katru mēnesi mums sāka palielināties rēķini līdz pat 70Ls :D trakākais, ka nekas netika lejuplādēts, varbūt 5video pa mēnesi noskatīti, un vēl izdrukās bija kaut kādi mistiskie apdeiti... katru mēnesi maksāt 70Ls... murgs kaut kāds... Zvanijām uz TRIATEL, operātori tiešām nebija arī pretimnākoši, tas nekas ka 4gadus esam patstāvīgie klienti, ne arī nevarēja normāli paskaidrot par ko ir jāmaksā 70Ls. Kad teicām, ka vēlamies atteikties no viņu pakalpojumiem teica, ka arī ir jāmaksā par nākamo mēnesi abonenta maksa, tas nekas ka to neizmanotsim [slēpt]@ MURGS... brrrr..
Tele 2 bezvadu internets ar modemu ir bez ierobežojumiem un 15Ls mēnesī nemainīga summa, un ar datoru var iet pat pieturā sedēt, bet tas TRIATEL... lai viņiem biznesā veicas :D

J Jolka 02.07.2009

Man ļot patīk šī firma 2 gadu laikā, nekad nebija uzkāries internets, tagad izdomāju finansiālu apsvērumu dēļ atteikties un viņi man piedāvāja ļoti zemu cenu 5 Ls un 500 mgb, nekādus līgumus man nav jāslēdz. Nez kapēc daudzi aizmirst, ka slēdzot līgumu jūs saņemat aparatūru, ko tad pēc jūsu domām dekoderis pa velti pienākas. Jums ir jāmaksā divi gadi. Tagad ir super man nav nekādu saistību un maksāšu 5 ls, un es arī esmu pārrtērējusi un esmu maksājusi nekurnot, jo es lasu līgumu ko parakstu.

E EJYANETS 31.10.2010

Es arī esmu saskāries ar TRIATEL.Iegādājos modēmu cauri viasatam izstāstija tā ka 95% visā latvijā is ka čaukst nu un saņēmu samaksāju unpieslēdzu un konstatēju ka ātrums ir NEKĀDS ņēmu un zvaniju uz TRIATELU un sāku stāstīt savu sāpi pastštiju kas un kā šie man netic dabūju pat taisīt sppedtestu šie saka ka es atrodos pa tālu no bāzesstacijas un lai būtu ideala sakaru kvalitāte vajagot ārējo antenu nu ņēmu un nopirku arīto uzsstādiju pievienoju palaidu un atkal nekā zvaniju vēlreiz un izstāstiju kas un kā viņi man atbildēja mēs jums nekā nevaram palīdzēt. ŠMAUKĻI un KRĀPNIEKI INĪSTU TRIATEL

J Jurka 26.11.2010

Labāk tālā no turieties no triatel! Slēdzu līgumu par 19ls mēnesī, pēc mēneša paagstināja uz 23ls, jo redz pvn palielināts! Kāda gan man gar to daļa, ja līgumā noteikta summa? Viņi interpritē līgumu kā izdevīgi uzņēmumam! Pēc strīdiem nācās pekāpties, tā maksāju 2 gadus zobus sakodis! Ja neievērotu kad beidzas līguma termiņš, maksātu tālāk, jo pēc viņu nolikuma tad stājas spēkā beztermiņa līgums par to pašu summu! Jāraksta rakstveida iesniegums lai atteiktos!!! Tātad cerībā, ka cilvēks aizmirsīs, par termiņu, varēs pumpēt naudiņu! Nekādas intereses par cilvēku! Nekas ir arī citi pakalpojumu sniedzēji!

D doma 03.07.2011

nu jā. man ar bija principā visas šeit aprakstītās situācijas, kad lūdzu atslēgt netu, man teica, ka pa epastu skanētus iesniegumus nepieņem, lūdza sūtīt uz faksu. Tad nejauši protams pa faksu nosūtītais iesniegums pazuda un tikmēr jau aprēķināja nākamā rēķina maksu. Pēc tam beigu beigās nosūtīju pa pastu, un tad man nepārspīlēju 22:30 zvanīja triatel pārstāve un bļāva klausulē, ka vai es apzinoties, ko daru, jo būšot tak jāmaksā līgumsods, ka es viņai izskaidroju, ka man līgumsods sanāk lētāk nekā turpināt maksāt līdz līguma beigām, tad viņa vienkārši aizsvilās un nometa klausuli. Pa to laiku protams bija uzrēķināts kkāds pārrēķins un kas tur un beigās jau visa lieta aizsūtīta creditreform. Kad beidzot sapratu, ka viņiem ir vienalga, un par to pazaudēto faksa iesniegumu un tā rezultātā aprēķināto summu, viņi man no rēķina neatvilks, tad aizrakstīju, lai man atsūta visu apmaksājamo summu. Vēlāk salīdzināju un creditreform piestādītā summa man bija par 50% mazāka nekā tā, ko viņi man tajā rēķinā bija atsūtījuši. Loģiski, ka nomaksāju creditreform rēķinu un no tā laika viņi ir mani likuši mierā, bet kas tas beigu beigās bija par mistisko viņu taisīto rēķinu, man nav ne jausmas.