www.sudzibas.lv Travel RSP Slikta organizētība

Travel RSP - Slikta organizētība

Travel RSP organizētais 2 dienu brauciens uz Sāremu (Igauniju) ar autobusus līdz otrās dienas pēcpusdienai bija pat vairāk nekā labs, visi bija uzdevumu augstumos, gan gids (Aija Spura - liels paldies), gan šoferītis, arī viesnīcā SPA Hotel Meri viss bija ļoti labi un atbilda cenai, taču visu sabojāja ceļš mājup, mēs nostāvējām dzīvajā rindā uz prāmi 4.5 stundas, Rīgā ieradāmies 1 naktī, lai gan bija plānots ap 22.00. Mēs bijām ar 2 gadīgu bērnu, gaidīšana bija stipri viņam par grūtu, ja firma mūs būtu par to brīdinājusi iepriekš, braucienu nebūtu izvēlējušies. Domāju, ka tik mazu ceļojumu jau nu varēja noorganizēt labāk. Teiciens tomēr rullē, ka ar mazu pili darvas var sabojāt veselu medus podu, Travel RSP tas izdevās eleganti, "paldies"

A Artūrs Msia 11.07.2016

Сандрочка Баталова, а что ты хотела?

donna b 11.07.2016

Celaa viss kas var gadities. Vai nu savaldi savu divgadnieku, vai nu organize privato celojumu pati!

M maija.posa 14.07.2016

Biju šajā ceļojumā. Viss tiešām bija ļoti labi līdz svētdienas pl.16:00... Vai braukt šādā ceļojumā ar 2gadīgu bērnu, tas ir cits jautājums, bet man nav skaidrs, kādēļ mēs jau 16:00 ieradāmies prāmju piestātnē, ja e-biļetes uz prāmja tika iegādātas tikai uz 20:30?? Kas lika gidei domāt, ka kāds mūs uz prāmja palaidīs ātrāk nekā biļetē paredzētajā laikā? Arī pieaugušajiem tā bija nogurdinoša nīkšana 4.5h garumā, ne tikai bērniem!! Labi, bija cerība, ka tiksim ātrāk uz prāmja, bet uzskatu, ka firmai bija jāizdomā plāns B, ko darīt gadījumā, ja uz prāmja netiek. Firma taču zināja, ka programma beidzas mazliet pēc 15iem un biļetes uz prāmja ir tikai 20:30!!! Šo laiku varēja aizpidīt lietderīgāk par nīkšanu rindā. Uzņēmumam kas nodarbojas uz tūrismu, tomēr, vajadzētu mācēt reaģēt šādās situācijās, lai ceļotāji paliktu apmierināti un vēlētos ar šo firmu doties atkārtoti kādā ceļojumā!