www.sudzibas.lv Travel RSP Языковая

RSP Travel - Языковая

Нас в разные дни по отдельности,заверяли в офисе ,что языковых проблем не будет!
За 8 дней ни одного слова по-русски наша экскурсовод Ieva Upieniece не произнесла!
С самого начала в ответ-только упрёки к нам за незнание госъязыка!
Не верьте! Все остальные-на её стороне!
Ни в одной фирме с таким отношением она бы ни дня не проработала!

T terjers 11.09.2012

Un ko tad tu, kretīn, Latvijā dzīvojot arī ne vārda latviski nesaproti? Ja esi ārzemnieks tad sorry...

G guncha 12.09.2012

Kurš gan ir vainīgs, ka valodas nezināt?
Mūžu dzīvo, mūžu mācies un cieni valsti, kurā dzīvo

N nina117 22.01.2013

Alazan, я в прошлом году столкнулась с такой же ситуацией.

N nina117 22.01.2013

terjers, neviens neteica, ka cilvēki, kas runā krieviski un ceļojuma laikā grib klausīties ekskursiju dzimtā valodā, nesaprot latviski. Ja es pirku pakalpojumu, es gribu dabūt to, par ko maksāju, ar tādiem pašiem nosacījumiem, par ko runājām ceļojumu birojā.
Kā jau iepriekš teicu, šeit ir vieta tiem, kas maksā nodokļus. Spriežot pēc Jūsu intelekta (vārds kretīn uz to norāda), Jūs maksājāt nodokļus daudz mazāk nekā es to brīvprātīgi daru. Lai nasanāktu tā, ka vietas šeit nebūtu Jums, kuram, kā daudziem (pēc Jūsu uzskata izrēdzētiem) nākās doties ārzemēs maksāt nodokļus tur, un atpūtas laikā runāt valsts valodā.

A absinthia_ 23.01.2013

parasti kad perk celojumu -programma norada ari kada valoda gids runas- ja gids ir latviesu tad pamatvalodab us latviesu, tikai isi ivns var speciali prieks daziem eksemplariem kautko paskaidrot krieviski- vieviens gids neies speciali runat 10 valodas- tad ja grib lai runa krieviski vajag iet pie krievu gida un braukt ar krievu grupu

U User15097 30.05.2013

Гид Наталья Фомичева обманывает учителей и школьников.

Я педагог средней школы.

Раз или два раза в год пользуемся услугами туристических фирм и гидов для поездок по Балтии.

Был очень плохой опыт сотрудничества с гидом Наталией Фомичевой, которая сейчас, насколько понимаю, работает в RSP travel.

Она занимается денежными поборами во время тура, заставляет собирать с группы дополнительные деньги, которые не были оговорены перед поездкой и которые не указанны в программе тура.

Мои коллеги из других школы также имели плохой опыт работы с Натальей, когда она придумывала во время поездки причину собрать дополнительные деньги со школьников и завышала стоимость входных билетов в туристических объектах, чтобы разницу положить в карман. Коллеги говорят, что она в разные годы представляется работником разных фирм, а через какое-то время сама предлагает организовывать туры. Только учителя не глупые, благо есть опыт сотрудничества с хорошими фирмами и гидами и разница хорошей работы и откровенного обмана рано или поздно обнаруживается.

После поездки с ней у детей, и учителей остался неприятный осадок.