www.sudzibas.lv Travel RSP ИСПОРЧЕН НОВЫЙ ГОД

RSP Travel - ИСПОРЧЕН НОВЫЙ ГОД

Купили в этой шарашкиной конторе путевку в Берлин на Новый Год и праздник был испорчен. Им только людей заброшенные хутора в Латвии смотреть возить. Гида они пригласили именно от-туда. Да и водители были с Валмиерского автопарка там их навигатором не учат пользоваться, по карте путь они тоже проложить не умели .Наверно это была их первая попытка выехать дальше Риги. Умиляла так называемая гид которая у изумленных немцев спрашивала дорогу на латышском языке. Экскурсии озвучивались на латышском так, что создавалось впечатление, что вся информация была мельком прочтена в интернете за пол часа до выезда. Да насчет экскурсий это громко сказано. Во всем Берлине нам показали торговый центр, Берлинскую стену и олимпийский стадион- там в туалет людей привезли сходить. После праздничного салюта сразу пошли к автобусу, поскольку ребенок замерз и не мог стоять от усталости. Водители сидели кушали и бухали. На нашу робкую просьбу пройти в автобус ребенку поспать мы получили ответ в грубой и хамской форме ,что мы еще должны померзнуть пару часиков и у них нет желания разговаривать с нами по русски. Для этой фирмы ты не клиент, а лох которого надо развести на деньги. Не сервис, а отстой.

I

D Doroteja 04.01.2015

1. Valmieras šoferi Berlīni pārzina ļoti labi, līdz ar to šī sūdzība apšaubāma pašos pamatos.
2. Šoferiem naktī jābrauc un jādomā par jūsu drošību, līdz ar to ir saprotams, ka viņiem nav jāauklējas ar bērnu, ko vecāki vēlas atstāt autobusā.
3. Pērkot Jaungada ceļojumus, jābūt skaidram, ka nakts pavadāma ārā (no programmas tas saprotams), tāpēc silti jāģērbjas un jērēķinās ar to, ka ja bērns to nespēj, tad šāds ceļojums jums nav piemērots...

Laimīgu Jauno gadu!

A aleksandrs 07.04.2015

es ari biju taja ekskursija-berline -jaunais gads.2014-2015 gads.
loti slikta organizacija ne no FIRMAS puses(mes lasijam un zinajam programmu), bet no GIDA s puses -LOTI slikta organizacija -mus neizlaida lauka centra, kaut pashi varejam izsataigat pa centru, bet, neko neredzejam, tapec ka Shoferi nemaceja izbraaukt pa berlini.
piekritu, ka mes 2 STUNDAS braucam velns vinņu zin kur...paldies dievam, mes jau Berlinu redzejam agrak, bet citi ...nabagi, man vinus loti zel.
programmu LASIJAM.tur bija ierakstits-KADUS OBIJEKTUS varejam apskatit-tas NEBIJA izpildits'
ari piekritu, pati redzeju . ka bernu neielaida autobussa, nesaprotu kapec---shoferi neguleja -vini eda vakarinas-nedomaju ka tikai berns vinjam maisitu.
piekritu, ka visus parejus nevaidzeja laist ieksha.. tā ir neiecietība no shofera pusses..

LIDIJA UN VLADIMIRS