www.sudzibas.lv Travel RSP ekskursijas valoda

RSP Travel - ekskursijas valoda

Перед тем как приобрести купон на 3-х дневную поездку в Голландию с 20.04.2012 на праздник цветов я позвонила в офис и уточнила- на каком языке будет экскурсия. Получила ответ, что экскурсия будет на двух языках. Заключая договор в офисе с представителем фирмы Travel RSP Вернерсом Строд, ещё раз задала этот вопрос и он опять подтвердил, что перевод на русский язык будет. В аэропорту экскурсовод сказала, что по разнарядке язык экскурсии - латышский... Оговаривая условия поездки с этой фирмой, требуйте язык экскурсии внести в договор.

N

M Miiljaa 02.07.2012

varbūt sapratīsi, ka krieviem vieta šeit nav.
Protams, tiesa - stulbi, ka šāda situācija, nesmuki no aģentūras puses.

N nina117 22.01.2013

Miiljaa, šeit ir vieta tiem, kas maksā nodokļus. Spriežot pēc Jūsu intelekta, Jūs maksājāt nodokļus daudz mazāk nekā es to brīvprātīgi daru. Lai nasanāktu tā, ka vietas šeit nebūtu Jums, kurai, kā daudziem (pēc Jūsu uzskata izrēdzētiem) nākās doties ārzemēs maksāt nodokļus tur, un atpūtas laikā runāt valsts valodā.