Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca

Sākšu ar to, ka labāk saudzējiet veselību lai nav jāslimo un pats galvenais lai nav jāgriežas valsts ārstniecības iestādes, kur uzņemšana norisinās birokrātiskā lēnībā. Un konkrēti esmu sarūgtināts par to - ka nav jēgas pierakstīties pie ārsta laicīgi rindā, jo tāpat kāds aizlīdīs priekšā, vai nu ar saviem spēkiem vai ar pašas reģistratūras darbinieces rīkojuma palīdzību,- kā tas arī tieši notika traumataloģijas slimnīcas poliklīnikā. Pieraksts notika 8.00 no rīta un bija uz 17.00 (pirmais rindā), bet reāli kad puspiecos ierados, tur jau tupēja divi cilvēki, kuri šeit redz jau 2 stundas sēžot (bez pieraksta). Reģistratūras darbiniecei protams sava teikšana, vispirms paziņoja ka būšu otrais, noslēgumā sanāca pat ceturtais pēc kārtas un vadoties pēc plkst tiku tikai pēc 18.00 pie ārsta (p.s ārsts savukārt centās iepatikties un pierunāt vēl iegriezties paārstēties... )

L Leo 25.07.2006

Kalnberzs mladsij iz toho ze travm zavedenija beret ogromnie vzatki, da xota bi okazival vnimanie za eti denjgi- to zdesh ego po 2 casa, predvariteljno dogovorivsisj, to otpravlaet na rentgen, a rezuljtat daze i ne smotrit, vse begom, begom- uzas, takoe osusenie cto ne vracj osmatrival, a medsestra mogla bi tak ze obsluzitj, daze vnimanija bilo bi boljse!Ne predstavlaju kak on otnositsa k pacientam, kotorie po polisu prixodat ili za vizit 2-5 Ls platat!Pozorit imja otca!

л Леся 07.11.2008

Хотелось бы узнать мнение о враче Романенко и Сухорукове( травмотологический институт), если кто был у них напишите свои отзывы [slēpt]@inbox.lv)

J jānis 31.03.2011

mja ari esmu sēdējis ridā 2 st ilgāk nekā pēc pieraksta, tas tik liecina to ka ārsts ir labs pieprasīts speciālists vairak vajadzētu uztraukties ja neviens pie tā ārsta neiet un rindas nav.