www.sudzibas.lv Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca Traumataloģijas un ortopēdiskā slimnīcas attieksme

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca - Traumataloģijas un ortopēdiskā slimnīcas attieksme

Esam ļoti šokēti, kad diemžēl traumpunktā ar bērnu kas ir jaunāks par 14 gadiem, nevar pārbaudīt traumu un kad par to nekur nav ziņots un mēs diemžēl ar vēl diviem vecākiem ar bērniem, kas bija jaunāki par 14. Gadiem, gaidījām garā rindā apmēram 2h, lai izsauktu mūsu numuriņu un mums dakteris jauki paziņotu, kad mums ir jābrauc uz vienības gatvi, ko pēc principa varēja dakteris ātrāk paziņot, jo jau sieviete ar bērnu, kas bija jaunāks par 14. Gadiem, bija iegājusi pie daktera traumpunktā. Tā attieksme ir nesaprotama, jo īpaši, ja par to nav nekur ziņots, kad bērnus līdz 14 gadiem nepieņem un nepārbauda, tomēr traumpunkts ir traumpunkts un tas bija lūzums, kuram vajadzēja rentgenu, kaula ievietošanu vietā un ģipsi neviss vēdera gripa, kurai arī tad vajadzētu bērnu speciālistu. Mēs tagad zināsim, bet būtu jauki, ja varētu izlikt paziņojumu arī cietiem vecākiem.

11.08.2019

Necieņa

Vakar 1.07.19 ap pulkstens 12 naktī , atbraucām uz traumpunktu , un mūs veselu stundu neviens nepieņēma , sievētes savā starpā runājās . Bija dikti aizņemtas . Un nelaipnā tonī runāja

R RXX 11.08.2019

Vai tiešām ir tik grūti saprast, ka bērnus pienem bērnu slimnīcā? Un, ja tas nav skaidrs, vai tiešām pirms došanās uz TOS nevar piezvanīt un pajautāt?

K K.K. 14.04.2020

Lietotājs ar niku RXX ir infantīls pajoliņš, kuram, diemžēl ir arī dauna sindroms, vienkārši ignorējiet viņu

S Santa 12.08.2019

Sapratam, kad brīnumi nenotiek bez maksas, bet tici vai nē traumpunktā samaksāt 4.27€ nav tā , kad no tā kāds paliks nabagāks, tādēļ nevajag uzvesties tā it kā pašiem nepatiktu Latvijā kādas lietas piemēram darba tirgus, nodokļi vai veselības aprūpe, būsim reāli, saprotu kad šajā slimnīcā viss notiek tikai ar tā sauktajiem “kukuļiem” no slimnieka, par ko ir rakstīts ļoti daudz vietās, kā saprotu, ja iegrūstu dakterim 10€ rokās, tad tikai viņš palīdzētu, te nu bija hipokrāta zvērests, palīdzēt cilvēkiem nelaimē.

R RXX 12.08.2019

Kāds tam sakars ar hipokrāta zvērestu? Atkārtoju - BĒRNUS PIEŅEM BĒRNU SLIMNĪCĀ! Besī visi atpalikušie, kas elpo caur muti un lieki aizņem vietu rindā!

B BK 12.08.2019

Tu vel nesaprati? Tā tak ir, kārtējā Яжемать. Kura uzskata, ka viņai un viņas bērnam, ir visi parāda un viņu priekšā ir jāklanās.

S Santa 12.08.2019

Tu sevi uzskati par normālu cilvēku , ja šādi raksti par bērniem. Es tik tiešām ceru, kad Tev nav bērnu, jo tāda izturēšanās ir briesmīga. Tu esi atpalicis/atpalikusi, ja uzskati šādi un es 100% varu pateikt , kad Tu esi vai nu viena no darbiniekiem šajā iestādē, vai esi viens no tiem cilvēkiem, kurš sūdzās par visu , pat stulbāko lietu, bet tad , kad kāds cits pasūdzās par reālu problēmu, kas ir saistīts ar bērnu un bērna veselību, tad Tu esi lielais aizstāvis šīm visām iestādēm.