Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Galīgi neaudzināts ārsts

Arsts- gibners-galiigi neaudzinaats! Jautajumus vinam nedriikst uzdot. Bet ja uzdod, tad atbild rupji! (Skiet, vinam sen sexa nav bijis vai neviena nedod tik negliitam un tizlam aarstam!!!) Vispaar- vins, kenins, visu zina labaak-pat to kur un kaa tev saap, pat nepaskatoties nosutiijumaa, pat neuzprasot, kas noticis!!! Cheku nedod. Atskiribaa no citiem aarstiem algo maasinu, kura pieraksta staastiito-pats nevar, tik lepns. Smiekliigi... Tie, kas vienu reizi ir bijushi pie gibnera-otro reizi pie vina neiet! Iesaku neiet ari pirmo reizi!!!

F fakts 18.05.2011

nepatīkams doks, tas tiesa...

A anna 19.05.2011

profesors Gibners ir genials arsts, visai terapijai, ko vins lietoja bija pamatojums, nevis vnk nu padzeriet sito, varbut paliks labak!!!

S Sandra 30.06.2011

Dr. Gibners operēja manu mammu un viss beidzās veiksmīgi. Viņš kā speciālists ir ļoti labs savā jomā, bet man šķiet, ka viņš pārāk daudz ir saskatījies DOCTOR HOUSE un tāpēc tagad mēģina būt līdzīgs viņam. Runājot rupji ar pacientiem un novedot tos līdz asarām, viņš tikai noved pacientus līdz nervozēšanai. Ka saka krieviski: ODNO ĻE4IT, DRUGOE KAĻE4IT.
Tā kā, es uzskatu, ka ar pacientiem ir jāstrādā tādiem cilvēkie, kuriem pacients var izstāstīt katru savu problēmu, nevis tikai tās abstrakciju, jo tādam ārstam kā Gibners, es personīgi negribētu stāstīt neko un labākā gadījumā pateiktu, ka man nekas nesāp, lai tikai ātrāk tiktu prom, pat tad ja tā arī nebutu.
Mani operēja Dr.Pūce un esmu ļoti apmierināta, ārsts savā vietā. Visu izstāsta, pēc operācijām apmeklē un savāca mani kopā pa daļiņām, ne katrs ārsts to var un grib uzņemties, 2 ārsti atteica, bet viņš uzņēmās!

S Sandra 30.06.2011

Gibners pārāk daudz skatās DOCTOR HOUSE!

S Sandra 30.06.2011

Gibners parak daudz skatas DOCTOR HOUSE!

M Milana 13.10.2011

Nesen man notika nodarbība pie daktera Gibnera, nekad agrāk nebiju redzējusi tādu stagnātu, neiecietību, rupju attieksmi pret studentiem un izsmiešanu brutālā veidā, kā arī publisku pazemošanu. Domāju, ka viņu varētu salīdzināt ar Staļinu vai Ļeninu, tikai fiziski viņš cilvēkus neaizskar! Mēs tikām nodēvēti par melnajiem kurmjiem, runājot viņš savu seju piebāž tik tuvu klāt un skatās mutē, ka liekas, ka trūkst gaisa...un ar prieku izsmej, ja studentam nav ko atbildēt un jautājumu. ( VNK šādā brīdī likās, ka labāk jāklusē). Varētu ļoti ilgi uzskaitīt viņa "gudrās" frāzes, ar kādām mēs tikām "aplaimoti" visu nodarbības laiku. (Piem. "Aizej uz centrāltirgu un nopērc teļa smadzenes, tad mēģini tās nopūderēt, nevis stāsti pasaciņas man, jūs...vai jūs pazīstat tādu lietu kā pakaramo, ...ar kādām tiesībām tu tagad runā, kad devu tev vārdu, tad tu klusēji, tagad neburkšči zem deguna, ...Tu vai Tu vispaar zini, kas ir randiņš, kur cilvēkam skatās pirmajāa randinaa?? acīs nevis uz kājām"
Saprotu tos pacientus, kas atteicās ārstēties pie viņa!
nodarbību pie tāda vagara es vairs negribētu piedzīvot!!

V Vivita 15.05.2018

Es gan nesaprotu tos pacientus, kuri var atteikties ārstēties pie dr. Gibnera, tie vnk ir idioti...

A a 16.10.2011

Cik cilvēku, tik viedokļu, bet zinu droši, ka šīs visas sūdzības un t smaguma pakāpe ir lūkojama vien no tā viedokļa, kāda ir MŪSU PAŠU attieksme pret dzīvi, lietām, šo dakteri.
Nevar nepiekrist, ka metodes ar kurām ārsts izvēlējies kontaktēties ar pacientiem/ studentiem ir visai interesantas, bet atceros, ka kā studenti no šīm nodarbībām projām gājām mazliet stīvi, tomēr prātā bija palicis DAUDZ. ļoti daudz.
Redzot kā ārsts aprūpē savus pacientus pēcoperācijas periodā, varu apgalvot ka šī ir tikai vēsa atturība/ neitralitāte - katrs pacients ir pacients un mans uzdevums ir Tev palīdzēt. viss. nekā tuvāka, nekā vairāk, sirdi kratīt nepieļaus. un nevajag arī, tam ir domāti psihoterapeiti. :)
kā studentiem, tiešām sākotnēji zināms stīvums iemeties kaulos, bet nodarbību beigās pats dakteris jau bija atvēries un varēja pieļaut jokus gan no studentu puses, gan paša daktera :) Visu cieņu šim dakterim!
vienīgais, kas tiek taujāts no pacientiem/ studentiem ir precizitāte atbildēs, darbībā. kvalitāte.
Jo to mēs katrs saņemam pretim VISLIELĀKAJĀ mērā.
paldies!

A A.K. 17.12.2011

Cienījamais dr.R.Gibnera kungs!

Sirsnīgi pateicos par man izdarīto operāciju pirms gada Ziemassvētkos.
Jūs veiksmīgi mani izoperējāt un izglābāt dzīvību.
Šodien esmu pilnībā atveseļojusies un savos 80 gados jūtos ļoti labi.

Sirsnīgā pateicībā,
A.K.

A avene 22.02.2012

Arī esmu pie viņa studējusi traumatoloģiju. Izturas pret studentiem ka pret pēdējo sūdu. Pilnīgi neadekvāts cilvēks. Sēžot 50 cm attālumā no manis, pēkšņi var sākt kliegt, pat siekalas no mutes viņam lido uz visām pusēm. Un tas tik tāpēc, ka kaut ko uzdrošinājos pārjautāt. Saprotams, ka šim individam ir psihes īpatnības. Nenoliedzami, ka ķirurgs, viņš ir labs, var būt arī izcils, bet ka cilvēks... Vnk nav vārdu.. Viņa kolēģi citās slimnīcās ķeras pie galvas tik kad piemin Dr. R. Gibneru.
Un protams Dr. Gibners pēc operācijas būs pie Jūsu kojkas kā pēc grafika! Par viņu tā jau sliktas atsauksmes, ja vēl kas greizi ies pēc viņa veiktas operācijas, tad viņam pavisam slikti būs. Tāpēc arī kontrolē, pašam pēc tam dārgāk sanāks, ja ar pacientu kas notiks.

A avene 22.02.2012

Un pret dažiem kolēģiem, tieši sievietēm, bija ļoti nekorekts.

R raipale 13.12.2012

Biju pie šī ārsta kādus gadus atpakaļ. Sieviete, kas pirms manis iznāca no viņa kabineta bija vienās asarās un es arī koridorā dzirdēju, kā viņš ar pacienti runāja. Nolēmu, ka ar mani nu gan viņam tāda runāšana nesanāks. Jautājumus viņš neļauj uzdot. Tad nu es uz viņa uzdotajiem jautājumiem atbildēju ledainā tonī, neko tuvāk nepaskaidroju, kamēr viņš pats bija spiests jautāt. Saprotams, ka nekādas jēgas no tās vizītes nebija, bet sevi pazemot es neļāvu. Neskatoties uz to, kā man gāja pie Gibnera, arī mans dēls bija pie viņa aizgājis. Viņi manuprāt pat, , villu" pārmeta, jo manējais nevienam neļaus sevi apvainot. Patiesībā man radās iespaids, ka tad, ja tu spēj turēties pretī, Gibners pat kļūst pielaidīgāks. Taču domāju, ka nav ko sev nervus bojāt un velti naudu tērēt, ir taču arī citi ārsti.

K Kukuruza 02.02.2013

Re, kā tas notiek - nesaprātīgs tumsoņa kādā pilnmēness naktī uzrakstīja nepatiesus, rupjus un nepamatotus apgalvojumus par dr. Gibneru, un tagad tie ir gandrīz pirmie, ko Google atrod, meklējot informāciju par šo izcilo ārstu. Es sameklēju šo ārstu savam vīram, kuram bija nozīmēta mugurkaula operācija, starp rupjībām un aizvainojuma pilnu infantilu komentāru rindām nojaušot, ka tas ir cilvēks, kuram var uzticēt savu vai savu tuvāko veselību. Viņš mūsu cerības attaisnoja divkārt. Nepieklājīgs? Ass? Rupjš? Viņš vienkārši ļoti nopietni uztver savu darbu un dara to ar reti novērojamu atbildības sajūtu. Saskaroties ar nevērību pret savu veselību, nesaprātīgiem, muļķīgiem jautājumiem, disciplīnas trūkumu ārstējoties, viņš pasaka - ļoti inteliģenti, kaut arī asi - savas domas. Ir vajadzīgs atbilstošs saprātīguma līmenis, lai to uztvertu un pieņemtu, piekrītu, ka ne visiem tāds piemīt. Pieklājību no viņa vēl varētu mācīties - Jūs daudz esat ārstu satikuši, kuri savus pacientus uzrunā "kungs"un pieceļas, tiem izejot no kabineta? Būdams prasīgs pret sevi un nevainojami disciplinēts, viņš to pašu prasa arī no pacientiem, atstājot katram iespēju pašam būt savas laimes kalējam. Vai varat iedomāties viņa ikdienu? 7 no rīta viņš ir palātā pie pacientiem, dienas laikā vairākas operācijas, starp kurām viņš vairākas reizes aprauga jau izoperētos, pēc tam ambulatorā pieņemšana, vēl lekcijas. Kauns velti valkāt šī cilvēka laiku ar neapdomīgiem jautājumiem, bet uz visiem, kuri ir saprātīgi, viņš atbildēs izsmeļoši un skaidri. Pacientiem būtu jābūt kaut uz pusi tik prasīgiem pret sevi, kā viņi ir pret ārstiem, sagaidot nez kādu pieczvaigžņu viesnīcas tipa servisu. Tādu ārstu kā dr. Gibners nav daudz. Viņi jāsaudzē, lai viņi varētu palīdzēt mums, jo viņi to spēj un vēlas. Lai Dievs viņu sargā un dod veselību!

A a.mieze 10.07.2013

Я могу сказать, таких врачей бы по больше !!Да резок, да саркостичен, грубоват, но он ставит на ноги нерадивых . не внимательных к своей жизни людей, он требователен и очень внимателен, и поверьте он очень ценит Людскую жизнь!!!
А.Миезе...

C coffee 18.07.2013

Nesen arī esmu bijusi pie dr. Gibnera "Biķerniekos" maksas pieņemšanā ar sapēm mugurkaulē. Ka tā ir par maksu, uzzināja tikai pēc konsultācijas. Iedomajoties, jus zvanījat pa slimnīcām un poliklinikām lai uzzinatu par parasto viziti pie vertebrologu par 3 Ls un neviens nav teicis ka pieņemšana pie Gibneram ir par maksu. Es varu pieļaut, ka viņš ir labs ķirurgs un kād viņš bija parasts arsts slimnīcā, viņš rupējas par saviem pacientiem, bēt maksas poliklinikā viņš vienkārši "cirt naudu". Par 30 Ls viņš man izrakstīja kaut ko prētsapju un atkārtoja to, ko bija rakstīts rentgenoloģa slēdzienā. Un, protams, man jāatnac vēlreiz (vēl 30 Ls). Izskatas vismaz neētiski. Vairs pie viņam neiešu.

L lielvabole 21.12.2013

Pēc pirmās vizītes pie dr.Gibnera esmu patīkami pārsteigta un gandarīta.Profesionāla, lietišķa, pieklājīga izmeklēšana un uzdotie jautājumi.Zinošs, gudrs un atsaucīgs speciālists.Paldies dr.Gibneram!

N nekad neapmeklesu 19.02.2014

izlasīju daudz labus komentārus internetā un apmēklēju šo ārstu par maksu, pie tam - par labu naudu! otro reizi pie viņa neiešu. paldies, "daktera kungs", bet saņemto no pacienta naudu ir jānopelna.

A Anna avotiņa 28.04.2014

Liels paldies c.dr.Gibneram par 04.02.2014. g.man veikto mugurkaula operāciju! Ir pagājuši mazliet vairāk kā 2 mēneši, un es varu iet bez streipuļošanas, bez regulāras apsēšanās, lai kājas paliktu jutīgas. To sapratīs tikai tas, kurš pats to ir izbaudījis. Vēlreiz-liels paldies! Ar cieņu- A.Avotiņa

F francuaa 19.06.2014

lielāks cirvis nav redzēts, nožēlojami, ka šādi tipi skaitās pie Latvijas labākajiem ortopēdiem. Protams izrakstīšu arī p...z terapeitam, kurš mani nosūtija pie viņa ;) (MAFIJA)!!!

D Deonisija 09.02.2015

Tas, ka ārstam ir nevis laipna attieksme, bet spēja iedziļināties problēma, liecina tika par viņa profesionalitāti!!! Ar maigumu un laipnību, kur tas nav vajadzīgs, labus rezultātus nepanāks...

P paciente21 18.08.2015

Varbūt dr. Gibners labi operē, bet, ja vaina nav tik smaga un pacientam nav neciešamas sāpes (pēc viņa sāpju skalas), tad viņam tas nešķiet viņa ievērības vērts, un cilvēciski - kretīns ar ļoti arogantu attieksmi pret pacientu! Nožēloju vizīti pie šī daktera, kur par savu naudu (vizīte maksā 45 EUR!) nesaņēmu pretī neko, ja neskaita šo attieksmi!