Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Galīgi neaudzināts ārsts

Arsts- gibners-galiigi neaudzinaats! Jautajumus vinam nedriikst uzdot. Bet ja uzdod, tad atbild rupji! (Skiet, vinam sen sexa nav bijis vai neviena nedod tik negliitam un tizlam aarstam!!!) Vispaar- vins, kenins, visu zina labaak-pat to kur un kaa tev saap, pat nepaskatoties nosutiijumaa, pat neuzprasot, kas noticis!!! Cheku nedod. Atskiribaa no citiem aarstiem algo maasinu, kura pieraksta staastiito-pats nevar, tik lepns. Smiekliigi... Tie, kas vienu reizi ir bijushi pie gibnera-otro reizi pie vina neiet! Iesaku neiet ari pirmo reizi!!!

S sanita 15.02.2008

Esmu medicīnas studente, ja jūs zinātu kā viņš izturas pret studentiem... pret pacientiem viņš vēl ir pieklājīgs:(es to mēnešu laikā, kamēr mācības notika TOS spilvenā gandrīz katru nakti raudāju...

R Raeina 19.03.2008

Piekrītu, ka Gibners ir pret pacientiem netaktisks un rupjš, bet viņam ir zelta rokas... Man izoperēja muguru, tagad ir labi, bet asaras gan daudz par viņa attieksmi esmu nobirdinājusi. Bet, ko lai saka, kad slimība atnākusi, tad ausis un mute jāaizbāž, lai viņam neko neteiktu un skarbus vārdus nesadzirdētu!

I Indra 29.03.2008

Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam. Nožēloju, pie Gibnera aizgāju divas reizes. Žēl ka iepriekš nepalasīju šos komentārus, tad vispār nebūtu gājis.

Pēc pirmās reizes domāju, ka cilvēkam ir nelāgs grastāvoklis... nu mazums gadās visādi dzīvē... 10 minušu laikā atņēma 30 latus, neko nepaskaidroja, uz manis interesējošiem jautājumiem neatbildeja, čeku neiedeva un nozīmēja citas pārbaudes. Kad promejot tomēr gribēju uzzināt atbildi pēc kuras nācu, viņš sakliedza un faktiski izmeta pa durvīm.

Otrā reize bija faktiski identiska. Izrakstija pretsāpju zāles, un uz maniem jautājumiem ko varu, ko nevaru darīt atbildēja, ka pagaidām jautājumus uzdodot viņš ;( uzrakstīja lai uztaisu vēl analīzes un tad atkal pie viņa . Radās iespaids ka viņš iepriekš ir strādājis par izmeklētāju policijā vai arī galīgi nervi čupā... bet vispār sapratu tā ir brutāla naudas izkrāpšana, jo ar šādu agresiju viņš maskē savu nekompetenci.

Pēc tam nomainīju ārstu, kurš ātri uzstādija diagnozi, izrakstija speciālus vingrojumus, smalki izstāstija ko varu ko nevaru. tagad jūtos lieliski un nekādas pretsāpju zāles nav bijis un nav jālieto. (dakters pie kura gāju teica, ka žēl ka viņam tā jāsaka par kolēģi bet par Gibneru no pacientiem neesot dzirdējis nevienu labu vārdu).

L Līga 29.03.2008

Dakters GIBNERS ir cilvēks ar zelta rokām, visu cieņu viņam.Tā nu gan nav taisnība ka nedod čekus, vajaga pašiem prasīt.Nesaprotu, kāpēc viņu uzskata par netaktisku un rupju pret pacientiem.Saprotošs un pretimnākošs dakteris, vajaga tikai pašiem mācēt kontaktēties ar viņu. Veiksmi dakterim turpmākajā darbā.

A Andrejs 29.03.2008

Haaaa, ar zelta rokām ;) ;) ;) laikam iepriekšējā komentētāja būs kāda radiniece viņam...

Esmu dzirdējis no citiem viņa kolēģiem tādu teicienu, ka Gibners jau kā ārsts esot tā neko, tikkai neesot paredzēts darbam ar cilvēkiem ;) nu ir tam Gibneram diezgan smagas neatrisinātas psiholoģiskas problēmas.
Un par naudas izkrāpšanu arī ir taisnība... To ko var pateikt pirmajā vizītē, viņš pateks trešajā saprotamu iemeslu dēl.

R Raimoha 11.05.2008

Beidziet apriet dr.Gibneru... kurš no dokiem vēl tik daudz laika velta pacientiem nodaļā(gan pirms gan pēc operācijas)???? un mani pēc operācijas pats palīdzēja pārcelt gultā no ratiem... citi doki izoperē un pazūd uz vairākām dienām bet dr Gibners klāt kā pēc grafika un ĻOTI precīzi izstāsta ko drīksti darīt, ko ne...

K klāvs 13.05.2008

mani diezgan ātri nozīmēja uz operāciju, ok piekrītu par to ka nedrīgst neko uzdot bet kad uzdod bieži saņēmu atbildes nez kā būs pēc operācijas!!!

T Tonja 31.05.2008

Viņam pašam vajag ārstēties!!! nenormāls cilvēks, ar pacientiem un studentiem vispār nevar runāt, tikai kliedz!!!

K klāvs 12.06.2008

Super ārsts, divas ar pusi nedēļas kuras nogulēju slimnīcā, sapratu ka labāka ārsta nemaz nav ļoti korekts ar jautājumiem, un tas kas tev jāzin to arī tu zini! Bieži pat nāca 3 reizes dienā un prasija kā jūtos utt. atšķirībā no citiem ārstiem, kurš vēl pie jums atnāks ap 8 vakarā un pajautās: "kā diena pagāja? kā jūtaties?" var redzēt ka viņam rūp mana veselība!!!

Kas attiecas uz studentiem tā arī vajag ja nespēj iemācīties to kas jāzin ārstam, piedevām vēl tik specifiskā lieta kā mugurkauls, kur viena nepareiza kustība ar skaupeli atņem pacientam iespēju staigāt!!!
Kā jūs studenti domājat vai jūs pēctam nemocīs sirdsapziņa par to ka esat nodarījis ļaunu nevis palīdzējis???

Vēlreiz paldies R.Gibneram un TOS 1 nodaļas personālam!!!

A Aivars 13.06.2008

Atsauksmes tikai un vienīgi pozitīvas.
Čeku, ja gribi ņem, ja nē pats vainīgs.
Ļoti ātra diagnostika un veiksmīga terapija.
Paldies dakterim, jo atkal esmu uz kājām.

I incis 15.07.2008

Dakteris Gibners ir ķirurgs ar zelta rokām, viņš neķēpājas ar visādiem slimniekiem, kuri tikai čīkst un meklē vieglākus ārstēšanās ceļus par operāciju. Viņš ir pedants un akurāts savā darbā. Viņš pats patiešām ieceļ pacientu gultā pēc operācijas, pats uzrauga pēcoperācijas gaitu un pats pārsien brūci. Taipat laikā ir citi ārsti, kuri vilcinās ar operācijas sākšanu, pēc operācijas nepievērš uzmanību, tā vien liekas, ka gaida kādu kukulīti. Taču pamēģiniet ieiet pie Gibnera un piedāvāt konvertiņu, ar kāju pa pēcpusi garantēts. Paldies dakterim, ka fantastiski ātri atgrieza manu vīru uz kājām!

M marina 03.10.2008

Не согласна насчёт высказываний в адрес доктора Гибнера.Он классный врач, превосходный специалист. Да, бывает грубоват.И что, зато он мне отлично сделал операцию, и всё, что он мне советовал делать после неё, я делала и я в порядке: не парализованная.
У него есть и чувство юмора, и сердце. И насколько я знаю, он-хороший семьянин.
Он требователен к пациенту не без причин. И возмущаются им те, кто не хочет выполнять его советы.
Вот и всё.
И в больнице ко мне очень хорошо относились, медсестрички- просто золото.

L Larcis 10.11.2008

Dr.Gibners, lai gan diezgan skarbs, tomēr ir ļoti labs ārsts! "loti ātri pēc izmeklēšanas rezultātu saņemšanas nozīmēja operāciju (jau pēc 2 nedēļām). Pēc operācijas man nevajadzēja skatīties pulkstenī, jo viņš 2x dienā kā pēc pulksteņa apraudzīja mani, pats pārsēja brūces un rūpīgi sekoja līdzi manam veselības stāvoklim. No citiem slimnīcas pacientiem dzirdzēju, ka viņi savus operējošos ārstus redzējuši 1x nedēļā (piem. dr.Pūce).
Ja kādam vajag, lai ar viņu ucinās, tad jāiet pie dr.Gulbja - dr.Gibners to nedarīs - viņš ir profesionāls un atturīgs.
Un vēl - pirms operācijas ievācu visu iespējamo info par labākajiem vertabrologiem un dr.Gibners no visām pusēm tika atzīts kā viens no labākajiem speciālistiem.
p.s. nemēģiniet viņam dot kukuli - tad jau labāk kādu labu konjaku :)

A Anita Kontene 12.12.2017

pilnīgi piekrītu, jo mana meita divus gadus pēc avārijas staigāja pie ārstiem un nebija nekādu rezultātu, bet pateicoties dakterītim Gibneram, viņa tika izoperēta un jūtas labi. Lai Dievs svētī šīs dārgās rokas, kas ir pateicīgi .Es no meitas tik dzirdēju labu atsauksmi

L Laura 12.11.2008

Manuprāt Dr.Gibners ir ļoti korekts un kompetents ārsts, jā viņš ir tiešs un kas par to? Kapēc viņam būtu jātērē dārgais laiks atbildot uz muļķīgiem jautājumiem cilvēkiem, kuri tāpat līdz galam nesaprot ko viņiem stāsta, jo puslīdz objektīvi novērtēt diagnozi vai analīžu rezultātus var tikai ar medicīnu ļoti sasitīts pacients, tad kapēc jāstāsta kādam kkas ko viņš tāpat nesapratīs, ja tajā laikā var palīdzēt kādam ar savu darbu nevis tukšu runāšanu. Un par studentiem, netīšām man nācās būt blakus un dzirdēju viņa sarunu ar studentiem pirms pacienta apmeklējuma, cik nopratu studentiem bija pirms tam jāsagatavo materiāls un jāievāc visa informācija par šo pacientu un atvainojiet, ja students iepriekš gatavojoties vienkārši var sajaukt datumus kad pacients iestājies un kad bijusi operācija, kas pirms un pēc operācijas neapšaubāmi ir ļoti svarīgi, tad nu kā lai viņam neaizrāda??? Bet jebkurā gadījumā arī pret šo studentu pulciņu to 15 min. laikā kamēr dzirdēju viņu diskusiju Dr. Gibners bija atturīgs, bet ļoti pieklājīgs.
Bet ja kāds pacients vēlas dvēseliskas pļāpas, tad laipni lūgti vizītē pie psihoterapeita, tur par to, ka ar jums nerunā noteikti nebūs jāsūdzas.
Patiesā cieņā pret Dr.Gibneru
Laura.

R roberts 01.12.2008

Teicams speciālists, principiāls un tiešs. Necieš nolaidību un neprecizitāti. Pats, kad students biju, dabūju bišķi trūkties.Kauns nav nezinat, bet kauns ir tēlot, ka zini - tāds viņa motīvs. Kad ienāca auditorijā, pēc viņa labdien bija jāpieceļas kājās, mes to nezinājām, tad arī gaidījām 10 min., kamēr mums pieleca. Īsts virsārsts, nav ko teikt. Nu bet vairums pacientu jau grib, lai ar viņiem tā maigi izrunājas, šis nav tas gadījums...

E Evgeniya 27.02.2009

Доктор Гибнер самый лудший врач. Благодаря ему я сейчас хожу и живу, живу полноценной жизнью. Я долго лежала в больнице поэтому отлично его знаю. Когда вы его не знаете он на вас может дествовать шокирующе, но когда ва узнаете его поближе вы понимаете что это чуткий, понимающий человек с добрым сердцем, а главное доктор Гибнер справедливый человек. Поверьте мне я со своим тяжёлым характером так с ним воевала сама не пойму как он мог меня терпеть.
Я желаю доктору Гибнеру долгих лет жизни и всем его родным и близким. я всякий раз благодарю Бога что именно доктор Гибнер взялся меня лечить. Я благодарна ему нстолько, что даже слов нет. Он ПРОФЕССИОНАЛ своего дела, Врач с большой буквы, а характер его это даже своего рода Фишка...Я не представлаю другого Доктора Гибнера без его такого потрясающего херектера.

J Jule 08.05.2009

Nu nezinu gan.Man pirma pieciem gadiem saniķojās mugura, paliku uz gultas, slimnīcā konstatēja, ka man ir ieplīsis disks, divi diski ārā.Slimnīcā man neko neārstēja tikai zāļoja ar miega zālēm.Izlaida mani ārā un man atteica viena kāja, bija jāvelk ar roku sev līdz. Uz kājām mani pacēla rehabilitācija "Dzintaros" un neiroloģe no Traumu institūta. Tad konsultējos pie vertebrologa no Stradiņiem un viņs man noteica, ka tikai operācija un nekas cits.Citādi es pēc 2 mēnešiem gulēšu uz gultas pavisam. Bet es negulēju 5 gadus. Visus šos gadus mocījos ar šausmīgām sāpēm gūžā un muguras lejas daļā, bet zāles man ģimenes ārts spēja izrakstīt tikai Midocalmu, nerorubīnu un dikolfenaku.No tām zālēm man metās šķērmi un es sāku rāpot. Jā tieši tā rāpot pa grīdu vienmēr, kad man sākās neciešamās sāpes. Un vēl visas vasaras pa dārzu darīju visu, vairāk gan rāpus.Un ziniet-palīdzēja. Bet pēdējā laikā piedzīvoju stresu un man sāka notirpt kājas, kad sēdēju.un pirksti palika nejūtīgi.Palūdzu nosūtījumu uz atkārtotu muguras sonogrāfiju.Kad man viņu iztaisīja, tā ārste, kas taisīja sonogrāfiju vaicāja vai es tiešām vēl stāvu uz savām kājām un staigāju? Pieteicos pie Dr.Gibnera, jo mans brālis tikko bija veiksmīgi veicis operāciju pie šī ārsta.Viņs mani brīdināja par ārsta dīvainībām un es arī lieku nepļāpāju, bet viņa attieksme patiešām bija vēsi pieklājīga, vairāk gan ironiska.Tā kā viņš man neprasīja par sāpēm es arī nestāstiju. Todien vēl biju iedzērusi diklovitu, lai izturētu garo ceļu līdz Rīgai un man mugura jutās samērā labi, varēju izdarīt visu ko dr.Gibners man lika. Rezultāta viņš mani pasludināja par darbspējīgu un, ka varu pat celt smagumus!!! Ārprāts, es knapi kustos un kāja man sāk sāpēt pēc pusstundas kustībām, nerunājot jau par nakti!UN nosēdēt es spēju tikai pusstundu, ar zālēm stundu.
Ko man tagad darīt nav ne jausmas. Nolēmu, ka palikšu pavisam uz gultas tad arī kaut ko darīšu.Bet pagaidām rāpošu(visa vasara dārzā man priekšā), nevis vingrošu pēc Gibnera iedotās grāmatas. Es vingroju pirms tam( 5 gadus atpakaļ) diezgan intensīvi un rezultātā mani aizveda ar ātrajiem. Esmu iemācījusies sadzīvot ar savām sāpēm, iemācijusies pareizi celties, gulties, sēsties, iet. Pretsāpju zāles dzeru tikai, kad vairs nu galīgi, galīgi nevaru ciest. Kā ātrā palīdzība man stāv somiņā Tramadola šķidrie pilieni, kas iedarbojās momentāli.Tos es lietoju kā zelta pilienus, ārkārtīgi reti.
dr.Gibners mani nosūtīja uz papildus izmeklēšanām, kas maksā lielu naudu un es šajos laikos nevaru to atļauties.Tad man ir jātsakās no maksājumu maksāšanas. Bet parādi jau tā mani sāk "APĒST". Tie 40 lati, ko samaksāju dr.Gibneram man ir žēl.Tie man būtu noderējuši citam mērķim.

G Garāmgājējs 30.11.2009

Dr. Gibers ir superīgs ārsts. Pateicoties viņam, mēneša laikā uzzināju diagnozi (nesaistītu ar mugurkaula problēmām), ko citi ārsti meklēja pusotru gadu, meklēdami vainu mugurkaulā. Bet man jāpateicas arī cilvēkam, kurš šo ārstu ieteica, piebilstot: "Galvenais, neuzdodiet viņam liekus jautājumus! Viņš zina, ko dara." Tā arī bija. To zinot, man viņš ļoti iepatikās arī kā cilvēks.

J Johans 30.11.2009

Gāju pie Gibnera vairākas reizes, pacietu nesaudzīgo attieksmi, nesu aploksnes, beigās uztaisīju pie viņa diezgan smagu operāciju. Uzlabojumi nebija, beigu beigās izrādījās, ka Gibnera kungs, pētot entos mugurkaula rentgenus un skenējumus, nebija pamanījis sabiezējumus, kas rodas multiplās sklerozes gadījumā...
Par ļaunu tā operācija varbūt nenāca, bet domāju, ka tik pieredzējušam ārstam vajadzēja pamanīt āi slimībai tik raksturīgās pazīmes.

J jankuss 30.11.2009

Manai paziņai(sievietei gados) Gibners teica, jūs esat sieviete un sāpes nevarat paciest?Interesanti, kā tad jūs dzemdējāt?