Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca - Komunikācijas trūkums

Ar Ārsta nosūtījumu pierakstījos pie traumatologa pirmajā pieejamā laikā. Nācās vairāk kā mēnesi gaidīt rindā.
Kad rinda bija pienākusi,reģistratūra teica ka nosūtījums nav derīgs un man jāmaksā vai jāgaida vel vairāk kā mēnesis. Es teicu ka man pa telefonu neteica ka šī būs maksas vizīte,jo es pierakstījos uz valsts apmaksātu vizīti. Man atbildēja ka teica ,es nedzirdēju un nēsot klausījies,kurls esot.
Tagad esmu gaidījis vairāk kā mēnesi un atkal jāgaida vairāk kā mēnesi.
Pa naudu būtu pierakstījies uz privāt praksi pie sev vēlamā ārsta.

Работяга 10.08.2017

Par naudu vai ta, jus tapat maksajiet slimnicai nevis aratam!

J Jānis Krūms 10.08.2017

ja es vēlētos pa naudu tad ietu uz privātpraksi pie zināma ārsta.

G gooseberry 10.08.2017

Iespējams, Jūs varat palūgt ģimenes ārstam izrakstīt nosūtījumu tuvāk vizītes pie traumatologa datumam?

J Jānis Krūms 10.08.2017

Ģimenes ārsts neko nevarēja man piedāvāt, jāzvana pašam jāmeklē.

Работяга 10.08.2017

Kamer jus skraidisiet pa pilsetu meklejot palidzibu jusu laiks beidzies un bus jasauc atros!

B brunettteee 10.08.2017

Tur taču uzreiz jāsaprot, ka šī ir slimnīca, kurā ir rindas. Kā arī tas, ka ir vasaras periods un ārsti dodas arī atvaļinājumā. Pirmo laiku piedāvā maksas, ja pacients vēlas valsts apmaksātu, tad tas ir jāprasa. Un tas, vai ir nosūtījums - vispār neko cenas ziņā nemaina. Esmu šo slimnīcu apmeklējusi vairāakārt un katru reizi par traumatologa konsultāciju pirms un pēc operācijas maksāju 35 eiro. Prootams, ja vēlas pieteikties uz valsts rindu, tad tas ir jādara laicīgāk, jo rindas tiešām ir garas.

J Jānis Krūms 10.08.2017

nu bet es jau prasiju valsts apmaksātu, jo man ir nosūtijums.
Pa maksu es pats zinu kur varu aiziet utt.