TRansports24 OU/TRansports24 Latvia SIA - Krapšana, slikts serviss

Starp firmu SIA "KGM" un TRansports24 bij noslēgts līgums par transporta pakalpojumiem, par kravas piegādi 24t no Polijas uz Rīgu ar pēcmaksu, par firmas TRansports24 pakalpojumiem, 21 diena pēc fakta, ka krava ir nogādāta firmas KGM noliktavā.
Bet uzreiz pēc kravas uzkraušanas mašīnā vestuļu formā un telefonski mums piedāvāja veikt priekšapmaksu par parvadājumu vai parakstīt jaunu līgumu, kas sagatavots firmas TRansports24 redakcijā. Tā kā mēs nepiekritām, tad sāka izteikt draudus - kamēr nesamaksāsim vai neparakstīsim viņa līgumu (pielikumā šīs firmas līgums), mūsu krava netiks atdota, bet nogādāta TRansport24 noliktavās līdz kravas apmaksai un pluss vēl piestādīs rēķinu par noliktavas pakalpojumiem.
Pārrunu rezultātā KGM piekrita uzreiz veikt apmaksu pēc fakta, kad krava tika nogadāta firmas KGM noliktavā.
Vēršam uzmanību uz to kā firma TRansport24 pilda paņemtos uz sevi pienākumus. Rekomendējam neizmantot šīs firmas pakalpojumus.

Работяга 17.08.2017

Jus varat rekomendet ko gribat, bet nevienam nevajag jusu krava.. ja jums nav naudas tad izdevigak but izmest jusu kravu uz ielas nevis glabat to kravas masina kamer jus samaksasiet!

TasEsLV 17.08.2017

Vai pastāvēja iespēja to kravu "uzdāvināt" viņiem un caur citu firmu pasūtīt tādu pašu vēlreiz?
Ja viņi atsakās atdot to un pēc piegādes vēlas pārslēgt līgumus - lai tak to kravu patur sev un liek kautvai pie sevis pagalmā.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 17.08.2017

:) Labprāt sniegsim Jums juridiskus pakalpojumus! :)

C CastorTroy 22.08.2017

Varētu lūdzu labāk publicēt te šo līgumu, par kuru ir rakstīts te: ... " SIA "KGM" un TRansports24 bij noslēgts līgums par transporta pakalpojumiem, par kravas piegādi 24t no Polijas uz Rīgu ar pēcmaksu, par firmas TRansports24 pakalpojumiem, 21 diena pēc fakta"... un kurā ir Transports24 pārstavja parkasts! Ja bija tāds līgums, tad publicējiet to..Un tad mēs varētu piekrist, ka viņi rīkojas nepareizi!
Bet tālāk Jūs rakstāt : ...veikt priekšapmaksu par parvadājumu vai parakstīt jaunu līgumu, kas sagatavots firmas TRansports24 redakcijā...
Rodas jautājums, kāpēc Jūs, ja negribējāt veikt priekšapmaksu, nevarējāt parakstīt šo līgumu.Tas ir standarta līgums transporta kompānijām vai ekspeditoriem...
Kopš kura laika pakalpojuma saņēmējs diktēs līguma noteikumus pakalpojuma sniedzējām? Aizejat uz banku vai kādu lattelecomu un piedāvājiet viņiem noslēgt līgumu uz Jūsu nosacījumiem! :)

A alkosold 12.03.2018

FINANŠU BRĪDINĀJUMS

Ar šo,TRansports24 informē Jūs par uzņēmuma SIA „KGM” 40103060578 un tās valdes locekļu personā, iespējams par negodprātīgo attieksmi pret savām parādsaistībām.Ir konkrēti mēģinājumi izkrāpt naudas līdzekļus, nesamaksājot par saņemto pakalpojumu. Neesat lētticīgi.

Sadarbojoties ar iepriekš minēto uzņēmumu, Jūs riskējat ar naudas līdzekļu zaudēšanu!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar uzņēmumu SIA «TRansports24 Latvia»

Ar cieņu,

TRansports24 Latvia SIA
Katlakalnā iela 9, Rīga, LV-1073
Phone. +371 661 005 90
Fax. +371 661 005 [slēpt]@transpors24.lv

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.03.2018

krāpšana - ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos un ar viltu iegūstot svešu mantu.

Kura no momentiem no Jums ievērojot augstāk minēto ir mēģināts iegūst svešo mantu?
Jūsu gadījumā iet runa par līgumā norādīto saistību nepildīšana. Tā viennozīmīgi nav krāpšana! :)
Vienā gadījumā ir paredzēta kriminālatbildība, otrā gadījumā Civiltiesisks strīds!
jauku dienu novēlot - [slēpt]@inbox.lv