Transports netīrs - Rīgas Satiksme

Man ir pretīgi sēsties tarnsportā, kurā grīda ir ar sniegu, netīra, slapja un pavisam draņķīga. Man jāsmērē apavus, tikai tāpēc, ka sabiedriskajā transportā nespēj izmazgāt grīdu un piekārtot salonu. Par ko jāmaksā nauda? Saprotams, ka cilvēkiem vajag un izmanto, jo ir nepieciešams ļoti, bet šajā ziemas dienā, jau nu varēja izmazgāt grīdas un varbūt kādu ziedu uzlīmi uzlīmēt salonā, vai arī smuki aizmugurē kādu vāzi ar kādu ziedu nolikt, skaistumam, lai cilvēkiem būtu kur priecēt acis. Savādāk apnīk braukt piebāztā, netīrā un banālā transportā, kur nekā koša, krāšņa nav.
Nāk pavasaris un ziedošam noskaņojumam, jau varēja aplīmēt pavasarīgas uzlīmes ārpus un iekšpus.
Naudu jāmaksā lielu, bet skaistuma, labuma nekāda un kavē vislaik.

K

B Bencha 23.02.2011

Vispaar tas bija domaats citaadi... Lai cilveeki apdomaajas, ka vinjiem tik traki nav. Ir daudzi, kam staaveet ir gruuti un buutu jaapalaizh seedeet (pensionaari, invaliidi). Jauni cilveeki un jau nevar nostaaveet. Es arii vienmeer staavu, neskatoties uz to, ka man ir veseliibas probleemas. Man wnk zheel tos, kam staaveet gruuti, nekas, ka brauc ar atlaideem vai par briivu...

B Bencha 23.02.2011

2. Aizmuguree vaazi ar ziedu nolikt? Ka bremzees autobuss, tad ar pukjes pa zemi, uudens uz kreesliem un kaads izskatiisies kaa apchuraajies XD