www.sudzibas.lv transports autovadītāja

transports - autovadītāja

Šodien viena pasista autovadītāja Imantā gandrīz mani ar suni nobrauca uz gājēju pārejas.Devos pāri ar suni, kad šī ātrumā nesās virsū, vēl pie sevis kaut ko pukstēdāma.Tad pārgāju ielai pāri un bija jšāķērso nākamā gajēju pāreja, šī apgriezā un atkal man gandrīz virsū.Pēc kādiem 50 m. apstājās, lai izlaistu no mašīnas meiteni.VIENKĀRŠI PASISTA!!!Numurs automašīnai-GN 7905.

I Igors 15.06.2010

tu pati esi DESMITKĀRŠI PASISTA GOVS, ja lien uz gājēju pārejas, kad tam tuvojas transporta līdzeklis ! Diemžēl vairums masu mēdiji propogandē satiksmes noteikumu nemācīšanu un nezināšanu, bet izlasi SATIKSMES NTEIKUMU 25. punktu !

D Džonis 15.06.2010

Nu tu gan lej Igor!

Gribētu redzēt, kurš būtu pie vainas, ja tiktu notriekts cilvēks uz gājēju pārejas?

Viennozīmīgi vainīgs būtu auto vadītājs! Nekad savādāk nav bijis! Ne velti tā ir gājēju pāreja!

Cits jautājums, ka ir gājēji, kuri turpina iet pāri gājēju pārejai, kad tiešām redz, ka kāds brauc lielā ātrumā ar domu, ka auto vadītājs būs vainīgs, bet nedomā par to, ka tūlīt dzīve būs galā!

S sieviete 15.06.2010

Igor, izlasi vēlreiz, ko es rakstu!Es JAU BIJU uz gājēju pārejas, nevis LĪDU(kā Tu raksti)uz...
Vai tik tā pasistā nav sieva, nu tad neapskaužu ģimenīti...

S savējais 15.06.2010

Vispār jau Igoram savā ziņā ir taisnība, tikai nevis 25. punkts, bet gan CSN 24. punkts bija jāievēro, kas nosaka:
Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums
līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību.

Tas ir tikai paša gājēja drošībai - vienmēr pārliecināties par to, vai netuvojas automašīna nenormālā ātrumā, jo trako jau uz ielām netrūkst! Diemžēl! Un es zinu vairākus gadījumus, kad gājēji ir notriekti uz gājēju pārejām un beigu beigās vadītājs tiek atzīts par nevainīgu, jo "gājējs ir izskrējis uz pārejas pavisam pēkšņi" (pāris gadījumos pamatoti, bet pāris nē, tomēr taisnību pierādīt bez lieciniekiem ir pavisam grūti!)! Tāpēc sargiet sevi un pārliecinieties par savu drošību! ;)

I Inokentijs 16.06.2010

Iepriekš bija raksts par IQ testu . Aizsūti automašīnas nr. un uzzināsi par sevi visu !