www.sudzibas.lv Transhemp Bojāti kaņepju produkti

Transhemp Sia - Bojāti kaņepju produkti

Šī gada jūnijā nopirku SIA Transhemp ražotās Kurzemes kaņepju sēklas. Kad attaisīju iepakojumu, no tā izlidoja kodes!! Vēl vairāk - kaņepju sēklām bija daudz visādu piemaisījumu - kviešu graudi, graudu sēnalas. Izvairieties no SIA Transhemp produkcijas.

Papildināts Veronika Neija 27.07.2016

Nekvalitatīvo produktu aiznesu atpakaļ uz veikalu un paņēmu atpakaļ naudu.

Atbilde no Transhemp Support Pārstāvja atbilde 08.08.2016

Pēc PVD pārbaudes, tika konstatēts, ka ar produktu kvalitāti viss ir kārtībā. Atgādinam, ka pēc iepakojuma atvēršanas ieteicams tos atkal aizvērt ar zip lock un glabāt kodēm grūtāk aizsniedzamās vietās, piemēram ledusskapī. Karstajos vasaras mēnešos pārtikas kodes ir īpaši aktīvas, sargājiet savu pārtiku.

A Aivars Mednieks 15.08.2016

Kārtējie meli no Transhemp SIA puses. Pēc esošās informācijas Transhemp SIA nācās izņemt visu produktu partiju no šī veikala.

A Aivars Mednieks 15.08.2016

Sargājiet sevi un savu pārtiku no TRANSHEMP SIA .

A Aivars Mednieks 04.09.2016

Tagad Transhemp ir atrisinājis savas problēmas un novērsis nepilnības.