www.sudzibas.lv Tornike Kavtaradze Cilvēks ar mazu uzmanības trūkumu!

Tornike Kavtaradze - Cilvēks ar mazu uzmanības trūkumu!

Tornike (23), lūk SMS ko rakstīja man pazīstamam cilvēkam. 1. Izslēdz telefonu, mazais mironi. Tagad es zinu kā tu izskaties. Šoreiz aizmukt nesanāks. 2. Tevi drīz atradīs, atkal gulēsi psihenē. Gaidi, baidies, trīci! Tevi atkal šašņorēs psihenē un uzmanies, jo kādā dienā, tevi tur apciemošu. Ko varu par šo cilvēku pateikt? Tādiem kā draugiem.lv aplikācijā, iepazīšanās klubiņā precīzāk satiecmani.lv liek kopīgajā čatā logā citu personu datus, un iztēlojas ka viņš visu var, un pārējo. Vienkārši nezinu kur šim cilvēkam prāts aizbraucis, un kā viņš prot saskalot smadzenes cilvēkiem, nu kauna ne goda! Vienkārši sakot šim cilvēkam neticiet uz vārda, un arī nenoticiet viņa stāstītajām bļēņām.

B

Ausainītis 25.06.2015

Čurka arī Āfrikā ir čurka!

T TornikeIrLohs 25.06.2015

Ieliec bildes no sarakstes. Uztaisi telefonā ekrānšāviņu.

T TornikeVarmāka 25.06.2015

Tiem kas grib draugiem.lv apskatīt šo noziedznieku, viņš tagad savu vārdu dr.lv nomainīja no Tornike Kavtaradze uz Tavrions Ančabadze. CILVĒKI ESIET UZMANĪGU NO ŠĪS VARMĀKAS!!

N namnamnam0 29.06.2015

Plika diršana. Pierādījumu nav. Skaudība nav laba lieta, māte tava tev to nav mācijusi?

N noslepumainā 10.05.2017

TornikeIrLohs nemaz neizskatās :D