www.sudzibas.lv topkupon.lv preču pirkums

topkupon.lv - preču pirkums

NEPĒRCIET TOPKUPON preces - tas var sagādāt vilšanos, šajos ne pārāk vieglajos laikos.

Esmu iepirkusies daudzos citos refresh.lv kupona internetveikaliņos un neviens nekad nav atteicis preces saņemšanā ar dažu dienu novēlošanos, izņemot šo. Internetā iepērkas ne tikai rīdzinieki, tādēļ ne vienmēr iespējams izbraukāt un laicīgi saņemt preci, ko gan labi saprot citi starpnieki un pārdevēji, izņemot TOPKUPON.
Saprotams būtu, ja atteikts pakalpojums (kāda masāža vai pieņemšana pie ārsta), bet ne iepriekš pasūtītas preces saņemšana (kur ir ierēķināts pasūtījuma daudzums).
Neiesaku šeit iepirkties, it sevišķi, tādēļ, ka nav vēlmes mainīt attieksmi pret pircēju.

T topkupon.lv 25.07.2012

Labdien!

Pirms kupona iegādes Jūs iepazīnāties ar akcijas noteikumiem. Akcijas norises laiks, kad Jūsu iegādāto kuponu pret preci Jūs varējāt apmainīt bija divas nedēļas (tas bija kupona izmantošanas laiks), pēc kupona derīguma termiņa beigām - kupons nav derīgs.
Tā pat Jūs varējāt informēt mūs par to, ka varēsiet izņemt iegādāto preci vēlāk (pēc tā derīguma termiņa beigām), diemžēl tādu brīdinājumu mēs no Jums nesaņēmām.
Būsim godīgi - Ja Jūs iegādājāties dāvanu karti veikalā un neizmantojāt to līdz reālizācijas laika beigām, Jūs arī prasīsiet lai Jums atgriež naudu?

Tā pat vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka mūsu juridiskā adrese nav Stabu iela 84.

Ar cieņu,
Topkupon.lv

T topkupon.lv 25.07.2012

Labdien!

Tā pat vēlamies pievērst Jūsu uzmanību, ka mūsu Juridiskā adrese nav Stabu iela84, Rīga.

Ar cieņu,
Topkupon.lv

L liene59 27.07.2012

Ieskatījos e-pastā un ieraudzīju Jūsu atbildi.
Ir jau gan pagājis laiks, bet tomēr atļaušos pastrīdēties (vismaz citu labā). Jūs minējāt- citēju : "informēt mūs par to, ka varēsiet izņemt iegādāto preci vēlāk (pēc tā derīguma termiņa beigām)", bet šo sūdzību es ierakstīju tieši tā iemesla dēļ, ka trīs dienas pēc derīguma termiņa beigām (par cik tas bija pirmais pirkums jūsu portālā, biju izbraukusi no Latvijas un kuponi saņemti ar novēlošanos) zvanīju uz uzrādīto kuponā telefonu un mani ļoti nelaipni "atšuva", bez jebkādām pagarinājuma iespējām.
Turpretī, ja mēs runājam par dāvanu kartes veikalā termiņa izbeigšanos - var saņemt pagarinājumu, šādi gadījumi man ir konkrēti zināmi. Un to var saukt par labu un atsaucīgu attieksmi pret klientu.
Manā gadījumā Jūsu attieksme pret klientu bija ārkārtīgi nepretīmnākoša, ja nesaka vairāk, ņemot vērā sarunu ar Jūsu darbinieci ko jau minēju iepriekš. Tādēļ negribas vairs pie jums iepirkties un arī citiem neieteikšu, ja nu vienīgi kāds pārliecinās par pretējo.
Ieteikums - rast iespēju (tāpat kā citos portālos) paziņot pircējam par kupona termiņa beigu tuvošanos e-pastā.
P.S. Stabu iela84 bija minēta kā preces izņemšanas vieta.