www.sudzibas.lv topkupon.lv nelaipna, nepretimnākoša attieksme

topkupon.lv - nelaipna, nepretimnākoša attieksme

Modinātāja saņemšanai iegādājos kuponu Topkupon. Pirmo reizi šajā konkrētajā saitā. Par cik Kupons "neieleca" 5 min. laikā (līg. teikts 2-3 sek laikā), izgāju no vietnes un atļāvos piemirst uz kādu brīdi. Dažas dienas atļāvos nokavēt modinātāja izņemšanu. Zvanu uz topkupon.lv telefonu, kur man populāri paskaidro, ka tādi lūk ir viņu noteikumi - neko nedabūsit par vēlu (ne dienu ilgāk par noteikto).
Jāsaka - nepretimnākoši un nelaipni.
Esmu iepirkusies daudzos citos refresh.lv kupona internetveikaliņos un neviens nekad nav atteicis preces saņemšanā - izņemot šo. Internetā iepērkas ne tikai rīdzinieki, tādēļ ne vienmēr iespējams izbraukāt un laicīgi saņemt, ko gan labi saprot citi starpnieki un pārdevēji, izņemot TOPKUPON.
Saprotams būtu, ja atteikts pakalpojums (kāda masāža vai pieņemšana pie ārsta), bet negatavas preces saņemšana (kur ir ierēķināts pasūtījuma daudzums).
Neiesaku šeit iepirkties, it sevišķi, tādēļ, ka nav vēlmes mainīt attieksmi pret pircēju.
NEPĒRCIET TOPKUPON preces - tas var sagādāt vilšanos, šajos ne pārāk vieglajos laikos.
Princip: Atbalstīsim viens otru - NESTRĀDĀ.