www.sudzibas.lv Topers Neadekvāti ilgi remontdarbu termiņi

TOPERS - Neadekvāti ilgi remontdarbu termiņi

Auto pēc avārijas nolēmu nodot apdrošinātāju servisā - Topers. Sākumā viņi (serviss) apgalvoja, ka pusotru nedēļu jāgaida, kamēr priekš 1998. gada audi A6 atvedīs spārnu no Vācijas, jo Latvijā neesot.
Pēc tam teica, ka esot gara rinda, ka tagad vēl nedēļu jāgaida. Kad beidzot rinda beidzās un aizdzinu mašīnu uz remontu, tad vēl nākamajā dienā mašīna stāvēja stūrī un neviens pat nebija sācis neko darīt.
Ja ir daudz laika un vairākas mašīnas, tad mēnesis remontam nav nekas briesmīgs, bet ja tā ir vienīgā mašīna un nepieciešama darbam, tad labāk uz Topers nebraukt.

I

E Erps 29.09.2011

To Ivars:
Nākamreiz, ja būs tāda vajadzība, laid uz normālu kantori saucās ROOTmotors atrodas Ventspils ielā 50.
Sataisīs kvalitatīvi un ātri it sevišķi ja ir KASKO apdrošināšana.

S scandal616 13.04.2016

Sveiki visiem.
Nepatīkami sanāca purvciema Topers autoservisa,nesen biju mainīt riepas uz vasaras.
Virsū bija knapi pusziemu brauktas JAUNAS Humko riepas,cena ap 350eiro par visam četrām.
nomainot riepas,pēc kādām divam dienām konstatēju ka manu riepu vietā bagāžniekā atrodas pa visam citas,ja nebūtu vajadzība atbrīvot bagāžnieku no ziemenēm nezinu kad būtu piefiksējis ka esmu palicis bez savām riepām.
Manu vietā maisos atradās pavisam citas kaut kādas Ukraiņu ražojuma kas maksā ap 40eiro viena (neta atradu cenu) un arī diezgan nobrauktas.
Aizbraucu uz servisu,bet tur mani pataisa par muļķi ka tā nevarot būt ka es kaut ko jaucot.
Kā varu jaukt kaut ko ja pats vēl veikalā ziemenes izvēlējos.
Servisa darbiniekiem liku sazināties ar veikalu kur pirku,lai apstiprinātu manu teikto,jo veikala datubāze mans pirkums bija.
Bet pat to viņi nav izdarijuši.
stulba sajūta ka pataisa par muļķi.
Ja ir iespēja tajā servisā nerādaties.