www.sudzibas.lv Topers vispirms dara un tikai pēc tam paziņo

Topers Autoserviss - vispirms dara un tikai pēc tam paziņo

Automašīnai vajadzēja nomainīt bremžu klučus, aizvedu uz servisu TOPERS. Parādīja vēl vienu defektu, teica, ka tas maksās ap 40, -Ls lai to novērstu-piekritu. Paiet 3 dienas, zvanu viņiem, viņi saka ka ir vēl visādas problēmas bijušas un tās sataisījuši, summa kas jāmaksā ir 340, -Ls. Kad prasu kas tā par summu, viņi atbild, bet mums likās kā Jūs teicat ka tas pārējais arī jālabo-neko tādu neteicu! Šajā servisā vispirms visu noskaidrojiet, kas tiks mainīts un cik tas maksās!
BET VISLABĀK NEBRAUCIET UZ ŠO SERVISU, JA NEGRIBAT PALIKT BEZ NAUDAS UN PIEČAKARĒTI!

K

M maris 08.10.2010

korekti buutu saskanot veicamos darbus ar autoiipasnieku.Iesaku tev atrast uzticamu meistaru vai servisu, kur taa nedaraas.

K KasparsF. 08.10.2010

Tas ko es rakstīju biju dusmu iespaidā! Atvainojos servisa darbiniekiem - itsevišķi vīrietim kurš nodeva man mašīnu, viņš bija ļoti korekts! paldies tomēr tropers! varbūt tomēr šad tad klients (es), ir vainīgs pie tā ka visu nenoskaidro! Daļēji jau tas ir koks ar diviem galiem, klients ir nikns ka ir darīts viņam nezinot par cenām, jo nav noskaidrojis cik viss maksās, bet serviss darot paļaujas uz to ka klients zina visam cenas!
TOPERS neņem ļaunā par sākuma komentāru par Jums-kā jau teicu dusmu iespaidā!

O o 09.10.2010

vēl gan paliek jautājums, vai tas viss par 340 latiem tika izdarīts, un, pats galvenais, vai vispār bija jādara?

M Maks 14.10.2010

TOPERS- samaja galimaja kontora, gde ja kogda-libo remontiroval smoj avtomobilj, boljshe nikogda tuda ne pojedu, privez mashinu, otdal kljuchi, v techenii dnja skazali deffekti ustranjat... V konechnom schete sodrali denjgi za kakije-to diagnostiki i pomenjali detali, kotorije ja ne prosil menjatj, a po prjamoj probleme nichego ne sdelali!
Poslushajte menja, jesli vam dorogi vashi denjgi, vremja i nervi, to TOPERS vam v etom ne pomoshnik!!! U nih dazhe ohrannica poli po utram mojet...normaljno???
Reputacija firmi ochenj vazhna v sfere uslug... Ja, ot vsego serdca zhelaju etoj firme ischeznutj s rinka, tak kak v pervuju ocheredj nuzhno "udovletvoritj" klijenta sdelannoj rabotoj, a uzh potom prositj za eto oplatu i toljko za prodelannuju rabotu, a ne kollichestvo vikurennih sigaret i rasskazannih anekdotov!
Eto vsego lish moje mnenije o TOPERSe i ja imeju pravo visskazatj ego!
Spasibo! Obida ostalasj nadolgo konechno, vedj denjgi ne s vozduha berutsja... Otvratiteljnoje obsluzhivanije i otnoshenije k klijentam...upertije, kak osli!

M Maks 01.11.2010

Topersu ne mesto na rinke avtoservisov- otvratiteljnoje otnoshenije k klijentam...i halturnaja rabota, gde posle zameni prokladok, po prezhdnemu mozet tech maslo... gde govorjat, chto karternaja krishka bila snjata, a nasamom dele dazhe paljcem ne pritragivalisj k nej, a denjgi za eto prosjat, tak kak klijent to LOH, on vedj proverjatj ne polezet, pravda zhe?!
I suchestvujut oni (topers), toljko blagodarja zakazam Municipaljnoj policii! Kruto...

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.

K KasparsF. 06.07.2011

Turpinot visu šo par TOPERS ko iesāku: esmu LAMB kartes īpašnieks. Kā viena no atlaidēm ir TOPERS uztaisīt motora diagnostiku, uzrādot LAMB karti un kuponu. Domāju ka nu vismaz tur mani "nepiečakarēs". Sazvanu TOPERS, saka ka vienīgais serviss kur viņi var taisīt motora diagnostiku manai automašīnai ir Bukultu iela 7a. Sarunāju laiku, uzrā'diju savu karti un kuponu iedevu, paiet 30 min. un viņi saka ka viņi nevar uztaisīt diagnostiku, kaut arī jau 3 dienas pirms tam zināja kāda man automašīna. Tātad: 1. viņi iztērēja 30 min. servisā mēģinot ko darīt; 2. iztērēja man 2h kopā; 3. paņēma man kuponu 25Ls vērtībā.
LAMB teica ka rīkosies un izmetīs viņus no piedāvājuma. Bet nu nekas vēl nav mainījies.
TĀTAD - MAN 2X - ABAS BEZ REZULTĀTIEM. 1-ā reize varēja būt sagadīšanās, bet jau 2-ā. Nu 3-šo reizi nemaz nemēģināšu.
Jocīgi, ka tāds serviss pastāv - varbūt saviem klientiem dara visu OK, bet ne tā kad atbrauc no malas!

S scandal616 13.04.2016

Sveiki visiem.
Nepatīkami sanāca purvciema Topers autoservisa,nesen biju mainīt riepas uz vasaras.
Virsū bija knapi pusziemu brauktas JAUNAS Humko riepas,cena ap 350eiro par visam četrām.
nomainot riepas,pēc kādām divam dienām konstatēju ka manu riepu vietā bagāžniekā atrodas pa visam citas,ja nebūtu vajadzība atbrīvot bagāžnieku no ziemenēm nezinu kad būtu piefiksējis ka esmu palicis bez savām riepām.
Manu vietā maisos atradās pavisam citas kaut kādas Ukraiņu ražojuma kas maksā ap 40eiro viena (neta atradu cenu) un arī diezgan nobrauktas.
Aizbraucu uz servisu,bet tur mani pataisa par muļķi ka tā nevarot būt ka es kaut ko jaucot.
Kā varu jaukt kaut ko ja pats vēl veikalā ziemenes izvēlējos.
Servisa darbiniekiem liku sazināties ar veikalu kur pirku,lai apstiprinātu manu teikto,jo veikala datubāze mans pirkums bija.
Bet pat to viņi nav izdarijuši.
stulba sajūta ka pataisa par muļķi.
Ja ir iespēja tajā servisā nerādaties.