Top-Shop - Top-Shop

Ļoti nepatīk Top-Shop darbības stils. Viens no lielākajiem mīnusiem - uzbāzība!!! Nepietiek ar to, ka TV Top-Shop reklāmas ir daudz un bieži, viņi vēl sūta uz e-pastu savas reklāmas un piedāvājumus. Izveidoju filtrus, lai nesaņemtu šos ziņojumus, bet tie tiek filtriem cauri!!! Bez tam, viņi zvana arī uz mobīlo un uzbāžas, nu cik var johaidī!!! Tāpat zvanīja arī dzimšanas dienā, apsveica, piedāvāja precēm lielas atlaides un klāt dāvanas 60 latu vērtībā, bet nu saņemot aicinājumu no pasta, es redzu, ka pēcmaksas summa ir tāda, ka nekādas atlaides man tur nav piešķirtas pilnīgi noteikti un ka tik vēl man nebūs jāpiemaksā par savām dzimšanas dienas dāvanām!!! Visticamāk, pakaļ sūtījumam neiešu, jo negribu atvērt kasti un izjust absolūtas apčakarēšanas fīlingu...:)

1 158 04.12.2009

Ko tu uztraucies par to e-pastu. Viņi taču pie durvīm nezvanās.

M mierīgais 17.01.2010

Man gan netraucē viņu darbība.

Z zane 04.12.2011

Pilnībā piekrītu.Mani jau vairākas svētdienas traucē pārstāvis no Top-Shopa ar saviem piedāvājumiem.Tik uzbāzīgu kompāniju savās acīs neesmu redzējusi.Mani vairs nepiesaista neviens piedāvājums, bet gan atbaida kaut ko iegādāties, jo saprotu, ka man mierā vairs neliks!!!

slikta dišpičera attieksme pret klientu

Neapmierināja zvanu pieņēmējas uzstājība, par katru cenu pie mana rēķina pievienot vēl kādu preci vai uzspieda ņemt klienta karti, kura man nav vajadzīga.

V Vitalijs Ž 20.10.2017

Реально уже бесит их рекламы по телевизору. Одна реклама top-shop а другой почти нет. Уже надоели эти матрасы dormeo которые нифига не отличаются от обычных и другие левые товары. Потом ещё звонят предлагают,э-почту забивают. Хватит разводить людей что товары top-shop прям супер качественые. Никакой разницы нет. Что сковородка,что соковыжемалка. Разводят людей на бабки.

N Nivs 17.04.2018
slikts serviss

Izrādijās, ja Delimano tehnika ( blenders ) salūzīs pēc garantijas termiņa, viņu mierīgi var izmest miskastē... Pēcgarantijas remonts nav nodrošināts. Top Shop darbinieki nekā nevar ieteikt ... plāta rokas un muļķigi smin. Neviens cits serviss neuzņēmās remontēt, jo nav dabūnamas rezerves daļas...

R Rita 771 07.11.2018
Krapsana

Labdien.iegadajos loti labi reklameto pelu un kukainu atbaiditaju...diemzel neko vins neatbaida..kapec ta jamana cilveki...nauda izmesta veja un rezultats 0.vai tad nevar izdomat ko tadu kas tiesam darbojas un ir labs lidzeklis.

I Ina 14.09.2021

Peļu un kukaiņu atbaidītājs tiešām nedarbojas nemaz, tas jau pamazām top plašāk zināms, ka taisīts, balstoties uz maldīgiem pieņēmumiem. Bet viņi turpina to piedāvāt un izplatīt.

G Gulbenietis 14.09.2021

Man zvanīja gados veca tantiņa no tv-shop.lv, agrāk tvshopextra, un piedāvāja aitas vilnas segu. Izdomāja gan neesošas atlaides, gan to, ka pāries iesnas, nesāpēs mugura un uzlabosies potence :D.

I Ina 14.09.2021

Piekrītu, šī ir visuzbāzīgākā kompānija LV. Zvana gan darbdienu vidū, vakaros, gan tāpat brīvdienās. Esmu vispirms lūgusi nezvanīt, ka nevēlos neko iegādāties, tagad, cik spēju, bloķēju viņu dispečeru numurus, bet tas turpinās no citiem viņu dispečeru numuriem. Reklāmas visur vēl varu ignorēt, bet, kad man gadiem pēc viena pasūtījuma veikšanas darbdienas vidū atkal zvanās...